Yılbaşında Ev Partisinde Ne Giymelisin?

Yeni yıla sayılı günler kaldı. Daha Aralık ayının başında olsak da şimdiden ne giyeceğimizi kafamızda düşünmek için birçok sebebimiz var. Eğer yılbaşı planın arkadaşının evinde güzel ve çılgın bir partiye katılmaksa, yazımızı okumaya devam etmelisin. Bir macera parkında değiliz ancak vereceğimiz stil önerileri ile nefesini kesebiliriz!  🙂

İşte senin için 3 stil önerimiz:

1- Kendi Işıltını Kırmızı ile İkiye Katla

Yeni yıla girerken üzerinde kırmızı tonlarında bir şey olması kaçınılmaz! Dolayısı ile bunu en iyi şekilde kullanman gerek. Küçük elbiseler birer klasik. İster kadife ister farklı bir kumaştan olan kırmızı mini bir elbise, zincir askılı çantan ve havalı botlarında akıllarda iz bırakmaya hazırlan!

modacruz-yılbaşı 2

 

2- Işıltını Paylaşma Vakti

Siyah bir mini etek ve kendi ışıltını en iyi şekilde dışarı yansıtacak payetli ceketlerle yeni yıla iddialı bir stille girebilirsin. Ne derler bilirsin? Yeni yıla nasıl girersen, tüm yıl da öyle geçer.

modacruz-yılbaşı

 

3- Casual Bir Şıklık ile Kendi Tarzını Belirle

Kim demiş ‘Yılbaşı partisinde sneaker giyilmez!’ diye… Kalıbı düzgün siyah bir skinny jean, Adidas spor ayakkabı ve pırıltıları olan bir bluz ile hükmedemeyeceğin hiç bir yer yok! Kendine güven ve kendini müziğin ritmine bırak.

modacruz-yılbaşı 3

 

ModaCruz Moda Editörü

Yeliz GÜLTEKİN

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir