Yılbaşı Sokak Partisinde Ne Giymelisin?

Yılbaşında evde oturup klasik bir yılbaşı partisi geçirmek istemiyorsan, sokaklar seni bekliyor! Sezonun trendlerini yansıtan en iyi parçalarla, sokak partisinin yıldızı sen olabilirsin. Ancak unutma; stil ile ilgili en önemli şey daima gülümsemeni takınabilmektir!

1- Rengarenk Kürk Detaylarla Eğlenceli Kişiliğini Ön Plana Çıkar

Yılbaşında sokakta hayat var! Çok çılgın bir parti ya da evde sakin bir yeni yıl gecesi istemiyorsan arkadaşlarını toplayıp sokaklara çıkabilirsin. Seni orada da eğlence ve mutluluk bekliyor olacak.

ugg

 

2- Metalik Dokunuşlar İle Işığını Dışarı Yansıt

Havalar soğuk diye stilinden ödün vermek durumunda değilsin. Metalik etkili plili etek ve gri uzun bir palto ile tüm gece spot ışıkları üzerinde olacak.

gri palto

 

3- Soğuklara Karşı En İdeal Çözüm: Pofuduk Montlar!

Yılbaşında soğuklara karşı savaş açan bir parça arıyorsan tam karşında duruyor. Seni her daim sımsıcak tutacak olan pufuduk montlar ile o gece akıllarda iz bırakacaksın.

moncler

 

4- Yeni Yıl Ruhu Kırmızı İle Yansıt

Yılbaşına girerken mutlaka üzerinde kırmızı bir parça bulundurmaya inanıyorsan, tercihini sezon trendlerinin üst sıralarında yer alan kırmızı kazak ya da trikolardan yana kullanmanı tercih ederiz. Kombinini Michael Kors çanta ile tamamlamaya ne dersin?

kırmızı

ModaCruz Moda Editörü

Yeliz GÜLTEKİN

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir