Yılbaşı Makyajını Nasıl Alırsın?

Yılbaşı gecesine damga vurmak ister miydin? Bunun sırrı kıyafetini tamamlayacak makyajı yapmaktan geçiyor. Tabi ki o gece makyajınla parlamanda hiçbir sakınca yok! Yılbaşı için makyaj stratejini henüz belirlemediysen senin için bazı önerilerimiz var.

Yılbaşı demek kırmızı ruj demek! Mat rujlar kendini yavaş yavaş ıslak ve nemli dudak görüntüsüne bırakırken bu sene mat kırmızı ruj yerine tercihini bu yönde kullanmaya ne dersin? Eğer kırmızı ruju kullanarak bir makyaj yapacaksan ten makyajının kusursuz gözükmesi gerekiyor. Bu gece için kapatıcılığı yüksek bir fondöten seçmeni öneririz. Yılbaşının olmazsa olmazı ışıltıyı gözlerinde ve elmacık kemiklerinde kullanabilirsin. En sevdiğin aydınlatıcınla gözleri üzerine çekeceksin 😉

elle-1-rosie-huntington-whiteley-beauty-look

Kırmızı rujlar için tıkla!

Sen de ”Yılbaşı bile olsa kırmızı hiç bana göre değil!” diyenlerdensen senin için de bir makyaj önerimiz var.  Yılbaşı gecesi için gözleri ön plana çıkaracak bir makyaj uygulayabilirsin. Dudakları sade tutacağın için gözlere oynamakta hiçbir sakınca yok. Bunun için ihtiyacın olan en önemli iki şey bir far paleti ve karıştırma fırçası. Nude bir ruj ile tamamladığın makyajınla geceye hazırsın!

w1000-2-820x1024

Far paletleri için tıkla!

Gece uzun süreceği için en güvendiğin makyaj bazını fondöteninden önce sürmeyi sakın unutma. Bizim favorimiz Benefit’in The Porefessional makyaj bazı. Yılbaşı makyajı senden sorulur!

C8ZM1epXsAIJG1i

Makyaj bazları için tıkla!

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir