Yılbaşında Kız Kıza Parti Vermeye Ne Dersin?

Sıkı dur! Yılbaşı zamanı çılgınlar gibi eğlenmek için erkeklere hiç ama hiç ihtiyacın yok… En yakın kız arkadaşlarınla çok güzel bir parti vererek yeni yıla girebilirsin. Sürekli dans edip enerji tüketmek yerine, birbirinize anlatacağınız komik hikayeler ile gülme krizine girebilir, çeşitli oyunlar oynayarak da arkadaşlığın ve kız kardeşliğin bağlarını kuvvetlendirebilirsiniz.

Peki bu gece ne giymek gerekir? Yazımızı okumaya devam et!

1- Sakin Bir Gece İçin Boyfriend Jean

İşte bugün rahat ve kendin gibi olmaya ihtiyacın var. Rahat hareket edebilmek içinse fazlasıyla rahat ve bir jean’e. Sezonun trendi olan boyfriend jean’ler senin için mükemmel bir çözüm olacak.

boyfriend jean

 

2- Disko Ortamı Yaratmak İçin Küçük Siyah Elbise

Biz sakin kalamayız, arkadaşlarımla dans etmeyi planlıyoruz diyorsan sana önerimiz kesinlikle küçük siyah elbise olacak. Her daim kadınların kurtarıcısı olan bu elbise tabii ki yeni yıl gecesi de olmazsa olmaz parçalardan biri. Bu feminen parçalar, ünlü ve çok başarılı moda blogger’ı Chiara Ferragni’nin de vazgeçilmezi. Elbiseni bomber ceket ve minik clutch’lar ile tamamlayabilirsin.

chiara ferragni

 

3- Biraz Işıldamak Lazım

Kız kıza bir ev partisi hayal ediyorsan ona biraz hareket katmak için evde karaoke yapabilirsin. Kendini  bu aktiviteye kaptırmak ve mikrofon elindeyken bir yıldız gibi parlamak istiyorsan, stilini de buna uydurman gerekir. O halde ne duruyorsun? İçindeki ışığı dışarı yansıtmanın vakti geldi! Metalik ya da gümüş eteklerle pırıltılı bir etki yakalamak oldukça kolay.

payet

 

4- Ev Ortamı Daima En Güzeli

Bizim dışarı çıkmakda gözümüz yok, biz evde fazlasıyla mutluyuz diyorsan bu özel gecede konforlu olmak adına sezonun trend parçası olan ve artık üniformamız haline gelen kazakları tercih edebilirsin. Kırmızı, sarı, gri… Her renk senin için mükemmel olacak. Sen keyifli bir gece geçirmene bak!

kazak

 

5- Topuklu Ayakkabılardan Vazgeçmek mi?

Asla! Biz bir topuklu ayakkabıya baktığımızda, sadece güzel bir kadın değil, özgüvenli bir duruş sergileyen bir kadın da görüyoruz. Dolayısı ile topuklu ayakkabılardan vazgeçemiyoruz. Seksi bir çift stiletto giymek için yılbaşı güzel bir gün.

stiletto

ModaCruz’daki tüm fırsatları yakalamak için hemen tıkla!

ModaCruz Moda Editörü

Yeliz GÜLTEKİN

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir