Yılbaşı Filmleri Stiline İlham Olsun!

Yılbaşı dönemi yaklaşırken, o gün hangi kombini yapacağını sürekli düşünmek, sıcak çikolatanı içip evde sevdiklerinle oturmak ve tüm unutulmaz yılbaşı filmlerini seyretmek demek! 31 Aralık tarihine kadar bizi heyecanlı tutan ve bir an önce o günün gelmesini isteyeceğimiz muhteşem yılbaşı filmleri, seni hem geçmişe götürecek hem de kalbinde bir sıcaklığın yayılmasını sağlayacak. Ayrıca bu filmlerindeki karakterler, yılbaşı stilin için ilham almana da kesinlikle yardım edecek ve bu yılbaşı hem stilin hem de kişiliğinle akıllarda iz bırakacaksın!

1- Aile Bağları / The Family Stone

Stilini en çok beğendiğimiz ünlü isimler arasında Sex and The City’nin baş kahramanı Sarah Jessica Parker yer alıyor. O halde Aile Bağları filminde yer alan Parker’ın stilinden ilham almaya ne dersin? Moda dünyasında klasikleşen beyaz gömlek, sokak kültürünün favori parçası siyah bir jean ve ona uyan ikonik bir Chanel çanta…

ailebaglari_blog

 

2- Evde Tek Başına / Home Alone

Fazlasıyla komik ve yer yer de duygusal olan Evde Tek Başına filmini bilmeyen yoktur. Yılbaşı filmlerinin favorileri arasında yer alan bu film ile kendine rahat ve spor bir tarz belirleyebilirsin. Sezonun öne çıkan parçası olan triko ya da kazaklarla kombinleyebileceğin taytları yine bu mevsimlerin favorisi UGG botlarla tamamlamanı öneriyoruz.

evdetekbasina_blog

 

3- Tatil / The Holiday

Yaşadıkları ülkeden sıkılıp bir anda evlerini değiştiren iki kadın; Kate Winslet ve Cameron Diaz. Ve onlara aşık olan iki yakışıklı adam; Jude Law ve Jack Black. Aşka inancını kaybetmeyenler için harika bir yılbaşı filmi olan bu görüntülerde Cameron Diaz’ın stilinden ilham alarak beyaz ve gri tonlarına bürünüp ‘winter whites’ trendi ile akıllarda iz bırakabilirsin.

theholiday_blog

 

4- Eğlenceler Oteli / White Christmas

Yetenekli dansçıların Noel maceralarını anlatan filmde kırmızı ve tonları tabii ki baş rolde. Bing Crosby, Danny Kaye ve Rosemary Clooney gibi başarılı isimlerin yer aldığı 1954 yapımlı filmden stilin için ilham alacağın çok şey var! Yeni yıl ruhunu yansıtan kırmızı elbise ya da her sezonun gözdesi Christian Louboutin stiletto…

whitechristmas_blog

ModaCruz’daki tüm fırsatları yakalamak için hemen tıkla!

ModaCruz Moda Editörü

Yeliz GÜLTEKİN

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir