Moda Editörümüz Yeliz Gültekin’in Yılbaşı Dilek Listesi!

2016’nın sürekli kalp kıran ve üzücü olaylarından sonra sanıyorum 2017 yılından herkesin beklentisi çok büyük. Umuyorum ki; üzücü haberler almadığımız, huzurlu ve bol gülümsemeli bir yıl olur 2017, herkes için. Gelelim yılbaşı ve yeni yıldan istediklerime 🙂

Ben Tam Bir Çanta Canavarıyımlv

Ben de her kadın gibi tam bir çanta tutkunuyum. Favori markalarım arasında ise moda dünyasının klasikleşmiş markalarından olan Louis Vuitton var. O halde duygularımın beni ele geçirmesine izin veriyorum ve yeni yılda ilk istediğim şeylerden birini söylüyorum. Louis Vuitton çanta!

Sen de yeni yılda kendini bir Louis Vuitton ile ödüllendirmek istiyorsan ModaCruz’a mutlaka göz  atmalısın!

Louis Vuitton çanta fırsatları için hemen tıkla!

Yeni Senede Hareket Zamanı   nike

Eski profesyonel bir sporcu olarak, senelerdir spor yapmamanın verdiği hüznü sizinle paylaşmak isterim. 🙁 Dolayısı ile kendime alacağım yepyeni bir Nike sneaker ile hayatıma biraz hareket katmanın iyi geleceğini düşünüyorum. Ne dersiniz? Haydi sevgili ModaCruz kadınları, o ertelenen yürüyüşlere başlama zamanı geldi!

Hemen Nike sneaker’ları keşfet!

 

Favori Takını Söyle Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim

Aksesuar ve takılachokerrın bir kadının kişiliğini en iyi şekilde yansıttığını ve onu ele verdiğini düşünürüm. Tabii ki iyi anlamda. Dolayısı ile takılara özel bir merakım olduğunu söylesem yalan olmaz 🙂 Özellikle bu sene yeniden trend listesine adını altın harflerle yazdıran, 90’lardan günümüze gelmiş choker kolyeler de yeni yıl wishlist’imde!

Tüm choker kolyeleri hemen keşfet!

 

 

Bir Yılbaşı Masalıny2

Hep filmlerde izlediğimden mi yoksa gidip aşık olduğum için mi bilmiyorum ama New York’ta bir yılbaşı düşüncesi midemde kelebeklerin uçuşmasına neden oluyor. Mesela ne zaman Evde Tek Başına filmini izleyip, evin küçük afacanının o efsanevi yılbaşı ağacının orada durduğunu görsem, hep o şehirde olmak isterim. Bu yüzden 2017 senesinde yılbaşını New York’ta geçirmek wishlist’imin en büyük maddelerinden.

 


Dolabımın Yıldız Parçası Olacak

kotYıllar önce kot ceketimi giymediğim ve birine verdiğim için kendime kızacağım hiç aklıma gelmezdi. Kar kış demeden sezonun yıldız parçası olmaya devam eden kot ceketlere yeni yılda kavuşmayı diliyorum 🙂 Hem dolabımda yeni parçalara yer açmanın da zamanı. ModaCruz dolabımda biraz ürün listeledikten sonra yenilerine yer açılacak hem de dolap detoksu yapmış olacağım! Yeni yıla yeni başlangıçlar gerek!

ModaCruz dolabıma ulaşmak için hemen tıkla!

Umarım yeni yıl hepimiz için güzelliklerle dolu bir yıl olur…

Mutlu yıllar dilerim!

 

 

                                                                            

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir