Yaz İçin Ünlülerden Makyaj Önerileri

Her sezon farklı makyaj trendleri ortaya çıksa da bazı trendler var ki tahtını uzun süre kimseye kaptıracağa benzemiyor. Ünlü yıldızlar artık imzaları haline gelmiş bazı teknikleri uygulamayı çok seviyor ve makyajlarında sıklıkla tercih ediyor. En çok beğendiğimiz 3 trendi senin için derledik!

Kırmızı ruj-bronz ten ikilisi yazın vazgeçilmezimiz! Bu ikili model Rosie Huntington Whiteley’nin de favorileri arasında. Kırmızı dudaklar bu sezon da ön planda olacak. Bu görünümü elmacık kemiklerinde bronzer ile desteklemeyi unutma!

Gigi Hadid’in en büyük güzellik sırrı ışıldayan bir cilt. Bu yaz en çok göreceğimiz görüntülerden biri de aydınlatıcıyla ışıldayan bir cilt ve nude dudaklar olacak. Parlayan elmacık kemikleri, doğal taranmış saçlar ile yaz gecelerinin yıldızı sen olacaksın.

makyaj2

Son birkaç yıldır ifademizi güçlendiren kaşlar en büyük silahlarımızdan biri. Lily Collins’in doğal kaşları da güzelliğinin anahtarı. Kaşlarındaki boşlukları kaş kalemiyle doldurarak sen de doğal görünüme ve güçlü bir ifadeye ulaşabilirsin!

makyaj3

Kozmetik kategorisi için tıkla!

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir