Yaz İçin Pratik Saç Modelleri

Saç modelleri, özellikle de kendimiz yapabileceğimiz saç modelleri, en çok ilgimizi çeken konulardan biri. İş ve okul koşturmacasında hem rahat etmek hem de bunun için az çaba harcamak istiyorsan en beğendiğimiz saç modellerini seninle paylaşıyoruz!

Örgüler bu sezon hiç olmadığı kadar popüler. Özellikle balık sırtı örgü modelini hem uzun hem de orta boy saça çok yakıştıyoruz. Daha doğal ve çabasız bir görünüm için son adım olarak örgüleri elinde bollaştır.

sac

Doğal dalgaları kim sevmez! Sen de dalgalardan vazgeçemiyor ama maşa ile zaman harcamak istemiyorsan saçlarına deniz tuzu spreyi sıkıp elinle doğal dalgalar verebilirsin.

sac2

At kuyruğu her ortama ve duruma uyum sağlayan bir saç modeli. Bizim önerimiz ise olabildiğince uğraşılmamış ve doğal duran at kuyrukları. Bir tutamı ayırıp kuyruğun etrafına dolayarak sen de farklı bir görünüm elde et.

sac3

Topuzlar şimdi örgülerle çok daha güzel! Sezonun vazgeçilmezi örgüler topuzlarda da kendini gösteriyor. Bu model için saçlarını önden iki tutam olarak balıksırtı ör, arkada birleştir ve topuzu en son yap. Her zaman bakımlı saçlar için haftada bir saç bakım maskesi uygulamayı unutmamalısın!

sac4

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir