Victoria Beckham’dan Stil İpuçları

Bu muhteşem kadının ünlü müzik grubu Spice Girls`ten sonra kariyerinde yaşadığı sıçrayışa hepimiz tanıklık ettik , öyle ki o moda dünyasının en önde gelen tasarımcıları arasında yerini çoktan aldı bile. Hadi şimdi onun stil kurallarına birlikte göz atalım.

1.Az Her Zaman Çoktur

Iris Apfel´in aksine ”less is more” kavramına inancını bir kez daha vurguluyor Beckham ve “Örgü kazak , sade bir sigar pantolon ve topuklu ayakkabı yerine klasik bir sneakers kombininin yeterli olacağı görüşünde.

201603091052538077

Sneaker’lar için tıkla!

2.İç Güdülerine Kulak Ver

Bunu yaparken de bilirkişilerin katı kurallarını yık . ‘‘Bir kadını taşıyamayacağı elbise içinde görmekten daha kötü bir şey olamaz‘‘ Kendimizi ve vücudumuzu tanımanın öneminin dışarıya da yansıyacağı bir gerçek.

3.Klasik Parçalara Yatırım Yap

Zamansız modanın altını çizmek isterken Beckham tercihlerinde sadelikle birlikte dönemin çizgilerinden asla ödün vermedi.

anagorsel2

Blazer ceketler için tıkla!

4.Ten Göster Ama Abartma

”Dekolte seviyorsaniz bacaklarınızı saklayın , bacaklarınızı göstermek istiyorsanız kıyafetlerinizin uzun kollu olmasına dikkat edin” Victoria Beckham

5.Mükemmel Elbiseyi bul

”Mükemmel bir elbise kadını çok özel hissettirir” diyen Beckham günü güzelleştirmenin, kendini rahat ve güvende hissetmenin sırrını da vermiş gibi gözüküyor.

Victoria-Beckham-Sexiest-Dresses

Siyah elbiseler için tıkla!

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir