Ünlü Stili: Kim Daha İyi Giymiş?

Sokakta, davette ya da kırmızı halıda aynı tasarımları tercih eden ünlü kadınların sayısı bir hayli fazla. Durum böyle olunca biz de ünlülerin stilini mercek altına aldık ve hangi tasarımı kim daha iyi giymiş karar verdik!

1.Gucci

Rihanna’nın New York’ta gece gezmesinde giydiği bu elbise bir hayli konuşulmuştu. İç gösteren bu elbiseyi Rihanna aksesuar ve ayakkabılarla bir üst noktaya taşımış. Göğüs dekoltesiyle de ayrı bir hava katarken Julia Roberts’in daha oturaklı stilini geride bırakmış görünüyor.

rihanna-julia-same-dress

2.Saint Laurent

Kim Kardashian ve Kris Jenner birbirlerinden birkaç ay arayla aynı elbiseyi giymiş. Kim Kardashian’ın hamileyken tercih ettiği Saint Laurent elbiseyi daha klasik kombinlemeyi tercih ederken, annesi zincir kolye ve bootie ile kullanmayı tercih etmiş. Biz oyumuzu Kris Jenner’dan yana kullanıyoruz!

166644976

3.Gucci

Hem Alesha Dixon hem de Beyonce bu Gucci tulumun içinde harika görünüyor inkar edemeyiz! Fakat Alesha takıları ve geriye doğru taranmış saçlarıyla bir adım önde.

wearing-the-same-jumpsuit

4.Donna Karan

Kim Kardashian ve şarkıcı Jennifer Hudson’ın giydiği bu elbise 2013 sonbahar kış koleksiyonuna ait. Kim elbiseyi stilettolarla kombinlemeyi tercih ederken Jennifer siyah açık ayakkabılarıyla kombinlemiş. Elbisenin ölçülü kesimine rağmen Kim dekolte vermeyi ihmal etmemiş. Bizim terchimiz daha sofistike görünen Jennifer’dan yana!

53d3486f6370c_-_jhud-de

5.Tory Burch

Drew Barrymore ve Kate Middleton bu Tory Burch elbiseyi tam da aynı gece giymiş! Neyse ki Drew kraliyet ailesinin davetine katılmıyormuş. Biz Kate Middleton’ın bu elbise daha zarif taşıdığını düşünüyoruz ayrıca turuncu bir şalla kullanması da değişik bir hava katmış.

drew-and-kate-middleton-dressed-the-same

 

Ünlü dolaplarına göz atmak için tıkla!

Modacruz Jr. Moda Editörü

Ece Güçel

 

 

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir