Ünlü Stili: Kim Daha İyi Giymiş? #2

Sokakta, davette ya da kırmızı halıda aynı tasarımları tercih eden ünlü kadınların sayısı bir hayli fazla. Fakat bazıları ufak dokunuşlarla kombinini bir adım öne çıkartmayı başarıyor. Hangi tasarımı kim daha iyi giymiş merak ediyorsan yazımızı okumaya devam et!

1. Rosie Huntington Whiteley-Chrissy Teigen

İki model tek elbise! İkisinin de tercihi bu gösterişli Balmain tulum olmuş. Whiteley takı seçimini minimumda tutup saçını da geriden toplamış ve sade bir görünüme ulaşmış. Chrissy Teigen ise çanta seçimi, dalgalı saçları ve ağır makyajı ile bir adım geride. Bizim tercihimiz ”Az çoktur” felsefesini benimseyen Whiteley’den yana!

kombin_bloggorsel01

2-Paloma Faith-Emma Stone

Paloma Faith’in dalgalı saçlarıyla ve ayakkabılarıyla retro bir hava kattığı Lanvin elbiseyi Emma Roberts daha modern bir şekilde kombinlemiş. Emma’nın elbise altına tercih ettiği ayakkabıları da bizden tam puan aldı. Bizim seçimimiz son yılların yükselen yıldızı Emma Stone!

kombin_bloggorsel02

3-Taylor Swift-Andreja Pejic

Şarkıcı Taylor Swift ve model Andreja Pejic de aynı tasarımı tercih eden ünlüler arasında. Gözümüze çarpan ilk farkılılık elbisenin boyun kısmını farklı kullanmış olmaları. Sence kim daha iyi giymiş? Elbiseyi gold detaylarla bir adım öne götüren Taylor favorimiz oldu!

kombin_bloggorsel04

4-Kendall Jenner-Rita Ora

Yine bir Balmain ve yine bir pişti! 🙂 İki yıldız da Balmain’in blazer elbisesini çok sevdiğimiz çorap çizmelerle tamamlamış. Fakat daha ince vücudu ve geriye taranmış saçlarıyla Kendall bu piştiden galip çıkan taraf oluyor.

kombin_bloggorsel03

5-Alexa Chung-Rihanna

Şüphesiz ki hem Alexa’ya hem de Rihanna’ya bayılıyoruz. Alexa içi kürklü ceketini krem rengi örgü kazak ve Burberry atkıyla kombinlemeyi tercih etmiş. Rihanna ise siyahlara büyünmüş. Üzgünüz Rihanna, bu kombininle Alexa’nın gerisinde kaldın! 🙂

kombin_bloggorsel05

ModaCruz Moda Editörü

Ece GÜÇEL

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir