Tüm Zamanların En İyi 5 Moda Önerisi

Moda kendini sürekli yenileyen bir olgu olsa da moda dünyasında hiç değişmeyen bazı şeyler var! Tüm zamanların en iyi moda önerilerini senin için bir araya getirdik 😉 Tarzın ne olursa olsun bu 5 önerinin çok işine yarayacağına eminiz.

 

1-Beyaz Gömlekler Olmazsa Olmaz

Her parça ile kombinlenebilen beyaz gömleklere dolabında mutlaka yer aç. Özellikle ne giyeceğine karar veremediğin günlerde kurtarıcın olacak.

 

tumblr_nl7azbjhBV1syz8yvo1_1280

 

Beyaz gömlekler için tıkla!

 

2-Şu Jean Meselesi

Jean’lerin vazgeçilmezimiz olduğu bir gerçek. Eğer jean satın alırken beden konusunda kararsızlık yaşarsan bir beden küçük olanı tercih et. Jean’ler zamanla esneme yaptığından bir süre sonra bedenine tam oturacak.

 

3-Kombinine Farklı Parçalar Ekle

Klasik bir tarza sahip olsan bile kombinine hareket katmak için farklı parçalar ekle. Bu parça bir fular olabileceği gibi çılgın bir ayakkabı da olabilir 😉

 

2000

Çizme modelleri için tıkla!

 

4-Dolabını Düzenli Tut

Kıyafetlerinin de nefes alacak alana ihtiyacı olduğunu unutma. Her sezon başında mutlaka dolabını gözden geçir, giymeceklerini ayır. Daha sonrasında ModaCruz’da satışa sunarak hem o parçaya ihtiyacı olan birine ulaştırabilir hem de kazanç sağlayabilirsin 😉

 

5-Olmazsa Olmazımız: Nude 

Eğer yeni bir ayakkabı alacaksan ve hangi renk alacağına karar veremiyorsan seçimini her zaman nude olandan yana kullan!

 

original

 

Stilettolar için tıkla!

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir