Trend Alarmı: Perçemler

Perçemli saçlar yeni sezonla birlikte tekrar yükselişte! Oyuncu Brigitte Bardot sayesinde popüler hale gelen perçemli saçlar sıklıkla karşımıza çıkmaya başladı. Hemen hemen her yüz tipine yakışan perçemin en sevdiğimiz hallerini ve bakım ipuçlarımızı senin için bir araya getirdik 🙂

Perçemler ve kahkül hemen hemen her yüz tipine yakışıyor demiştik. Burada önemli olan yüz tipine uygun olanı bulabilmek. Uzun mu, kısa mı, yana doğru mu? Bu sorular kafanı kurcalıyorsa kestirmeden önce mutlaka kuaförünün önerisini al.

original-alexa-chung-1-jpg-2f639bcd

Kestirdin, şimdi onlarla nasıl başa çıkacağını öğrenme zamanı 😉 Eğer saçların dümdüz değilse kuruturken mutlaka tüm saçını ve perçemlerini tarayarak kurut. Önüne fön çekip bitirdikten sonra saçlarını sprey ile sabitlersen gün boyu bozulmadan kalacaklar.

1469825307_828801_1469825390_album_normal

Kahküllü ve perçemli saçların diğerlerinden her zaman daha çok bakıma ihtiyacı var. Çünkü saçların kirlendiğinde bu model bunu daha çok belli edecek. Saçlarını yıkayamıyorsan kuru şampuandan destek alabilirsin.

Bütün bu zorluklarına rağmen bu modelin bize bambaşka bir hava kattığını inkar etmek imkansız! Unutma; hayat kısa, kestir o kahkülü 🙂

C6p0gCsVAAA_Bjq

 

Saç bakımı ürünleri için tıkla!

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir