Tory Burch Orijinallik Rehberi

Tory Burch Reva babetler Dünya’nın en favori ürünlerinden biridir. Ve bu yüzden çokça sahteleri üretilen ürünlerdir.

İşte size Tory Burch Reva modelinin orjinallik ipuçları:

Tory Burch Kutusu:

Bir çift klasik Tory Burch ayakkabının mor ve turuncu baskılı bir kutusu vardır. Tory Burch logosu kutunun tam ortasında yer alır ve logo ölçüleri 4×4 şeklindedir. Eğer logo, kutunun tam ortasında yer almıyor, ölçüleri orantısız, logo düzensiz ve baskısı kirli  görünüyorsa ürün sahtedir!

Tory Burch Orijinallik Rehberi

Kutu İçeriği

Tory Burch klasik Reva’ nın dış kısmı yumuşak dokulu ve desensiz beyaz bir kağıt ile sarılıdır. Ayakkabının şeklini koruması için iç kısmı da aynı kağıt ile doldurulur. Gerçek ürünlerin içerisinde şeklini koruması için asla plastik bir materyal kullanılmaz!

image

 

Kutu içerisindeki beyaz kağıdın her bir köşesinde Tory Burch logosu bulunur. Eğer logo yoksa ürün sahtedir. Fakat bazı sahte ürünler de aynı baskı ile geldiğinden sadece buna güvenmeyin ve ürünü diğer kıstaslar ile birlikte değerlendirin.

image

Toka

Klasik Reva tokası, altın veya gümüştür; asla bronz değildir. Toka plastik materyalden oluşmaz. Aksi takdirde sahtedir. Tokanın arka kısmının göründüğü fotoğrafta, ince bir deri parçası tokanın hemen altındadır. Toka, deri ve metal takviyeler ile ayakkabıya tutturulur. Eğer toka direkt bir yapıştırıcı ile ayakkabıya tutturulmuş ise bu ürünün sahte olduğunu gösterir.

image

 

Dikişler

Tory Burch klasik Reva modelde dikişler V şeklinde ve iplikleri kalın ve sağlamdır. Dikişler düz, özensiz  ve iplikler ince ise ürün sahtedir.

image

 

Gövde

Gerçek Reva model, düz kesim, tek parçadan oluşan bir deriden yapılır ve topuk kısmının ortasında  birleştirilir. Deri, parça parça kesilmiş ve ayakkabının herhangi bir yerinde eğrilik var ise ürün sahtedir.

image

 

Ayakkabı Ölçüsü

Gerçek Reva modelin taban kısmında yuvarlak, şeffaf ve yazıları altın rengi olan etiketler bulunur. Eğer bu çıkartmaların yazıları şeffaf renkte ve şekilleri farklı ise dikkatli olun, ürün sahtedir.

image

Deri

Klasik Reva napa deriden üretilir. Gerçek deri değildir. Ürün açıklamasında gerçek deri diyorsa ürün sahtedir. Deriye bir göz atın, ne çok mattır ne çok parlaktır. Yumuşak bir dokuya sahiptir ve kullanımla zamanla katlanmalar yapar. Sahteleri ise çok parlak ve serttir.

Marka

Boyutu, kodu ve materyali ayakkabının içerisinde yazılıdır. Bu yazı Reva’ nın iç kısmında yer alır.

image

 

Etiket

Kod, renk ve ürün açıklaması kutu üzerindeki etikette bulunur. Ayrıca etiketin sağ veya sol tarafında ayakkabının bir çizimi ve barkodu bulunmalıdır. Kutu üzerinde bu barkod olmayan ürünler kesinlikle sahtedir.

image

 

Online alışveriş yaparken alacağınız ürünü bu özelliklere göre mutlaka değerlendirin ve satıcıdan ürünün detaylı fotoğraflarını istemeyi unutmayın.

Modacruz’da Tory Burch ürünleri satın almak için tıklayınız.

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0