Terazi Burcu Nasıl Giyinir?

Burcumuz şüphesiz ki tarzımızı belirleyen önemli etkenlerden biri! Zodyak’ın moda ve estetik konusundaki en zevkli burçlarından olan başak burcunun stiline hayran olmamak elde değil! Kendine özgü stilleri ile dengeli ve çarpıcı bir çizgiyi tercih eden terazi kadınları, kendilerine hangi kıyafetin daha çok yakıştığını gayet iyi biliyor! Terazi burcu kadınıysan ya da terazi burcu bir arkadaşına hediye almayı düşünüyorsan hemen yazımızı okumaya başla!

Moda ve estetik konusunda özel bir yetenek bahşedilmiş olan Terazi kadını, şık bir tarz ortaya koymakta hiç de zorlanmaz. Özellikle vücut hatlarını ortaya çıkaran parçaları sıklıkla tercih eder.

yeni

Hatları ortaya çıkarmayı sevdiğinden kemer vazgeçilmez aksesuarları arasındadır. Onun dolabında çeşit çeşit kemer bulabilirsiniz!

1e21325cb0fddc2a24a28d7c76e0d9e6

Terazi burcu kadınları kendi doğasının ve çevresinin içindeki güzellikleri giyimine yansıtır. Tüllerii nakışları çok severler. Özellikle sonbahar aylarında kombinlerinin olmazsa olmazı ise deri ceketlerdir.

t6-1501725088914

Fularlar ile stillerini tamamlarlar. Özellikle ofis stilinde onların üstlerinde fularları ve şalları sıklıkla görürüz.

3-9_봄_스카프_연출법_09

Terazi burcu kadınları her zaman doğallığın getirdiği çarpıcılıktan yanadır. Makyajlarında da doğal duran, yok görünümlü makyajları tercih ederler.

c7e4bf50e08e445efdbec60bd7c6a7dc

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir