Tatilde Makyaj Çantasının Demirbaşları

Tatil için bavul hazırlamak başlı başına bir uğraşken makyaj çantasını hazırlamak senin için çok kolay bir adım haline gelsin ister miydin? Tatilde yanına alabileceğin malzemeler sınırlı olduğu için yanına en işlevsel ve en sevdiğin ürünleri alman gerekiyor. Önerilerimiz seni hem ağırlıktan kurtaracak hem de tatilde makyaja ayırdığın süreyi kısaltacak!

Güneş Koruyucu

Tatilde makyaj çantanın olmazsa olmazı seni güneşin zararlı etkilerinden koruyacak yüz için güneş kremi olmalı. Gün içinde yenilemeyi ise unutmamalısın!

makyaj

Fondöten

Yazın fondöten kullanmaya pek gerek olmasa da bazı akşamlar ihtiyaç duyabilirsin. Bu durumda kapatıcılığı az, ince ve ellerinle uygulayabileceğin bir fondöten öneriyoruz.

makyaj2

Allık

Toz allıklar yerine bu yaz krem allık tercih etmeye ne dersin? Hem uygulaması daha kolay, hem de kalıcılığı daha yüksek! Yapman gereken tek şey ürünü parmaklarına alıp yanağına ufak dokunuşlar yapmak.

makyaj3

Göz Makyajı

Göz makyajında seni uğraştıracak eyeliner, far gibi ürünleri bu sefer atlamanı öneriyoruz. Bakışlarına anında canlılık katacak maskara göz makyajın için yeterli olacak. Gün içinde de kullanacaksan suya dayanıklı bir maskara da edinebilirsin.

makyaj4

Ruj

Tatil için yanına en sevdiklerini ve sıklıkla kullandıklarını  almanda fayda var. Tavsiyemiz bir nude bir de akşam tercih edebileceğin kırmızı! Temel renkler seçerek yerden de tasarruf edebilirsin.

makyaj5

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir