Stili İle Akıllarda İz Bırakan Kadın: Kate Middleton!

‘Kadına Güç Katan’ moda düşüncesi ile yola çıktığımızdan bu yana, tüm ünlü isimler stil radarımız içerisinde bulunuyor. Bu kez; İngiltere’nin çok sevdiği, yardımsever, nazik ve güzel prenses Kate Middleton’a çeviriyoruz dikkatimizi.

Tüm dünyanın sevdiği ve herkese yardım etmeyi kendine görev edinmiş biri olmuş ve ölümü ile dünyadaki herkesi üzüntüye boğan Lady Diana’nın oğlunun eşi Kate Middleton, zarif stili tüm spot ışıklarını üzerine çekiyor. Bu konuda haksız da sayılmaz!

Kate Middleton’ın Kırmızı Sevgisi

Günlük hayat, kırmızı halı ya da özel bir gece… Kırmızı ve tonları artık Kate Middleton’ın imzası haline geldi. Kırmızının en iyi arkadaşı ise siyah! Kırmızı bir paltoyu vazgeçilmez kılan ise siyah bir stiletto!

kate middleton modacruz 1

Middleton’ın Vazgeçilmezleri

Tüm moda sever kadınlar gibi Cambridge Düşesi’ de siyah ve beyazdan vazgeçmiyor. Yaptıklarıyla olduğu kadar stili ile de akıllarda iz bırakan Middleton’ın en favori parçaları siyah ve beyazdan oluşuyor!

kate middleton modacruz 3

Middleton’ın İlham Perisi:Lady Diana!

Middleton; yaptıkları, taktıkları ya da giydikleri olsun her yönü ile Lady Diana’ya benzetiliyor. Moda dünyasındaki rehber kişilerin dedikleri tartışılır ancak biraz esinlenme sence de olası değil mi? Olsun ya da olmasın… O günümüzün en asil ve güzel stile sahip isimlerinden biri!

kate middleton modacruz 2

ModaCruz Moda Editörü

Yeliz GÜLTEKİN

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir