Stil Sahibi Kız Kardeşler

Kız kardeşlerimizle başta kıyafetlerimiz olmak üzere sahip olduğumuz her şeyi paylaşıyoruz 🙂Ünlüler dünyasında da bu durum aynı. İkonik stilleriyle her zaman göz önünde olan ve kırmızı halıda, davetlerde ”Acaba bu sefer ne giymişler?” diye merak ettiğimiz stil sahibi kız kardeşleri gelin yakından inceleyelim!

Gigi&Bella Hadid

Podyumların aranan yüzü ve markaların göz bebeği olan Hadid kardeşler ne giyseler kendilerine yakıştırmayı çok iyi biliyorlar. Sokak stillerinde ve davetlerde hep gözler onların üzerinde. Birbirlerine rakip oldukları gibi aynı zamanda birbirlerine en büyük destekçiler.  Genellikle açık tonları tercih eden kız kardeşler dekolteden korkmuyor.

Mary-Kate&Ashley Olsen

Küçüklüklerinden beri hayatımızda olan Olsen ikizleri yıllardan beri tarzlarıyla çok konuşuluyor. Birbiriyle uyumlu giyinmeyi seven kız kardeşler bohem bir tarza sahip. Modaya gönülden bağlı olan Olsen ikizlerinin aynı zamanda bir moda markasına da sahip olduğunu biliyor muydun?

mary_kate_ashley_olsen_looks_988327722_800x

Kendall&Kylie Jenner

İşte karşında birbirinden tamamen farklı tarza sahip iki kardeş! Kendall rahat parçaları tercih ederken Kylie her zaman daha feminen parçalardan yana. Kylie vücudunun da avantajını kullanarak kendine ne giyse yakıştırmayı çok iyi biliyor! İkilinin özellikle geçtiğimiz aylarda Met Gala’da giydiği cesur elbiseler oldukça konuşulmuştu.

tumblr_opd1peeB501s5vvv4o1_1280

Abiye elbise modellerini keşfetmek için tıkla!

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir