Stil Sahibi Dizi Karakterleri

Sen de en sevdiğin diziyi izlerken bir yandan da karakterlerin stillerini inceleyip , acaba bu parça nereden diye kendine soranlardan mısın? Son zamanların en popüler dizilerinin öne çıkan karakterlerinin stillerini senin için mercek altına aldık!

Oya-Ufak Tefek Cinayetler

Henüz yeni bir dizi olmasına rağmen bizi ekranlara kitleyen Ufak Tefek Cinayetler’in iyi karakteri Oya’nın stili göz dolduruyor. Şık bir tarza sahip olan Oya tercihlerini klasik ve zamansız parçalardan yana kullanıyor. Özellikle çanta ve ayakkabıların hepsi lüks markalara ait!

 

59f2f1add3806c2eb0f199b2

 

Lüks marka ürünler için tıkla!

 

Nazlı-Dolunay

İlk bölümlerde jean ve tişört ile görmeye alışık olduğumuz Nazlı son bölümlerde stilini bulmuş gibi görünüyor. Çiçekli ve şirin elbiseler her zaman favorisi. Fular vazgeçemediği aksesuarı. Dizide giydiği kıyafetlerinin çoğunun markasının Zara olduğunu da ekleyelim.

 

yeni

 

Zara ürünleri için tıkla!

Duru-Fi

Duru tercih ettiği kıyafetlerde karakterini yansıtıyor. Duru stil olarak dizide çabasız şıklığın karşılığı.  Pastel tonlardaki basic kıyafetleri, küçük takıları, doğal makyajı ile isminin hakkını veriyor! Dökümlü ince trikolar ise vazgeçilmezi.

 

duru

 

Trikolar için tıkla!

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir