Stil İkonu: Chiarra Ferragni

Chiarra Ferragni modayı uzaktan yakından takip eden herkesin bildiği bir isim! Moda blogu ile başladığı macerasında tahmin edemeyeceği bir başarıya ulaştı. O artık markaların peşinden koştuğu, stili ile ödüller alan bir stil ikonu. Gelin Chiarra Ferragni’nin renkli tarzını yakından inceleyelim!

Chiarra tam bir renk gurusu! Canlı renkler ve çocuksu bir tavır Chiara’nın stilini tanımlıyor. Eğlenceli parçalar onun olmazsa olmazı.

yeni

Bomber ceketler için tıkla!

Bu eğlenceli stilinin yanında gerektiğinde çok şık da olabiliyor. Sıkıcı ve sıradan parçalara onun stilinde yer yok. Hepimiz dolabının demirbaşlarından olan küçük siyah elbise bile onun yorumuyla çok farklı!

hbz-mfw-ss16-parties-front-row-bulgari-chiara-ferragni

Siyah elbiseler için tıkla!

En sevdiği çanta markalarından biri Louis Vuitton. Onun Instagram hesabında gezinirken bu markanın çeşit çeşit çanta modellerine rastalayabilirsin.

f207388050524de48c0129da24dd4d56

Louis Vuitton çantalar için tıkla!

Farklı dokuları ve desenler ile moda deneyleri yapmak tam da ona göre bir hareket. Deri ve kotun birlikte bu kadar iyi durabileceğini tahmin etmezdik! 🙂

Sokak-Modası-Vinil

Deri etekler için tıkla!

Eğer onu takip ediyorsan sık sık seyahat ettiğini de biliyorsundur. Bu yüzden havaalanı stilini de mercek altına almak istedik. Chiarra Ferragni havaalanı stilinde bile rahatlığından ödün vermeden havalı olmayı başarabiliyor.

37902b318fff8714d0cb20540e480373

Seyahat çantaları için tıkla!

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir