‘Satılacak kıyafetim çok, zamanım yok…’

image

Öyleyse satmak istediğiniz kıyafet ve aksesualarınızı gönderin, satışını Modacruz VIP ekibi takip etsin!

3 basit adımda Modacruz VIP:

1 – Giymediklerinizi bir belirleyin

Satmak istediğiniz ürünlerinizi bir kargoya uygun bir poşete veya kutuya doldurun. (Ürünlerin Modacruz VIP’in kabul ettiği markalara ve tanıma uyduğundan emin olun)

2 – Modacruz VIP formunu doldurun

Modacruz VIP formunu dikkatlica doldurarak, elden çıkarmak istediğiniz ürünlerinizin listesini, orijinal ve satmak istediğiniz fiyatını belirleyin.

Modacruz VIP formunu indirmek için tıklayın

3 – Kargoya verin veya bizi arayın!

Büyükdere Caddesi Üçyol Mevkii No:237 Kat:B5 Maslak İstanbul

_____

Ürünleriniz bize ulaştığında…

Her birisi ayrı ayrı fotoğraflanarak, belirttiğiniz veya bizim belirlememizi istediğiniz fiyatlar üzerinden Modacruz VIP dolabında satışa sunulur. Ürünün sahibi olarak kimliğiniz tamamen saklı tutulur. Tüm satış işlemleri, kargolama ve alıcı ile yapılan görüşmeler Modacruz ekibi tarafından yönetilir. Siz ise her satıştan sonra hesabınıza yatan satış kazancınızın tadını çıkarırsınız!


Modacruz VIP Sıkça Sorulan Sorular

Hangi ürünlerim Modacruz VIP üzerinden satışa uygundur?

  • Modacruz VIP, yalnızca lüks markaların ve Designer ürünlerinin satılabileceği bir hizmettir.

Satışa uygun markaları görmek için tıklayın:VIP Markalar

  • Yalnızca kadın kıyafet, ayakkabı ve aksesuarları için uygundur.
  • Tüm ürünler temiz, hasarısz ve yeniye yakın durumda olmalıdır.
  • Modacruz VIP tanımına uymayan ürünlerinizle karşılaştığımızda, ekibimiz tarafınıza durumu bildirir ve ürün karşı ödemeli kargoyla geri yollanır.

Satacağım kıyafetlerimi kargoya verdim, şimdi ne olacak?

Kargonuz, ürünlerinizden sorumlu Modacruz VIP asistanı tarafından teslim alınır ve en geç 3 gün içerisinde, doldurmuş olduğunuz form ve ürünleriniz gözden geçirildikten sonra herşeyin beklenildiği gibi olduğuna dair size bir teyit emaili yollanır.

Ürünlerim kaç gün içerisinde satışa sunulur?

Kargonuz Modacruz VIP asistanının teslim almasını takiben en geç 7 gün içerisinde ürünleriniz satışa hazırlanır ve Modacruz VIP dolabında yayına açılır.

Ürünlerim ne kadar süre ile yayınlanabilir?

Modacruz VIP asistanınız ürünlerinizin yayınında bir problem görmediyse ve ürününüz doğru fiyatlanmışsa ürününüzün satacağına eminiz. Ancak ürününüz bir kaç ay yayında kaldıktan sonra bir satış meydana gelmezsa, Modacruz VIP asistanınız sizinle bağlantıya geçerek olası bir fiyat indirimi seçeneğinizi size hatırlatabilir. Modacruz VIP dolabından satılan ürünlerinizin fiyatları, sizin teyidiniz olmadan kesinlikle değiştirilemez.

İade süreciyle kim ilgilenir?

Ürünlerinizin tüm satış süreçleri Modacruz VIP asistanınız tarafından takip edilir. Ürününüz satılıp, daha sonra Modacruz iade politikası dahilinde iade edilmek istendiğinde, gerekli her türlü takip Modacruz VIP asistanınız tarafından halledilir.

Ürünüm satıldı, nasıl haberim olur?

Satış süreci tamamlanan her ürününüz için bilgilendirme emaili yollanır. Bu email aynı zamanda banka hesabınıza yatırılan satış kazancınızın da habercisidir!

Modacruz VIP hizmetinin ücreti nedir?

Modacruz VIP satış komisyonu %35’tir. VIP hizmetimiz ürünleriniz satılana kadar veya satılmazsa tamamen ücretsizdir. VIP ekibimiz ürünlerinizi en kısa zamanda dilediğiniz fiyata satabilmek için gerekli her türlü çalışmayı yapar.

Daha detaylı sorularınız için: [email protected]

___

Modacruz VIP ile ilgili diğer yazılar:

Hangi ürünler Modacruz VIP üzerinden satışa uygundur?

VIP Markalar

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0