Sahte Versace Nasıl Anlaşılır?

Sahte Versace Nasıl Anlaşılır

1978 yılında Gianni Versace tarafından kurulan Versace markası, kusursuz kalite ve canlı tarzı ile övünür. Birçok popüler marka gibi taklit sektörünün vazgeçilmez markasıdır. Online alışveriş ile Versace çanta ve güneş gözlüğü almak istiyorsanız, sahte Versace ürünlerine karşı verdiğimiz bu bilgileri iyi analiz etmenizi tavsiye ediyoruz.

Versace Çanta

image

1. Mutlaka çantanın nerede üretildiğine dikkat edin. Gerçek Versace her zaman İtalya’da üretilir. Ürünün farklı bir ülkede üretildiği söyleniyorsa o ürün sahtedir.

image

2. Mutlaka işçiliği inceleyin. Gerçek Versace çantanın dikişleri her zaman düz, temiz ve sorunsuzdur. Sahte Versace çantalarda sökülen dikişler, çantadan farklı renk dikilen bölümler ve eğri bir görünüm olabilir.

3. Ambalajına dikkat etmeyi unutmayın. Versace toz torbası dahil olmak üzere ürünleri ile titizlikle ilgilenir. Gerçek bir çanta Versace logolu ve ipek kordonlu bir toz torbası içinde paketli haldedir. Sahte Versace tipik tüm diğer makarların sahte ürünleri gibi  plastik, kalitesiz  torbalarda paketlenir.

image

4. Gerçek bir Versace giyim ve aksesuarlarından gözlüklerine kadar kusursuz işçilik, pürüzsüz dokunuş ve kaliteli üretimi ile benzersizdir. Alacağınız ürünün derisine mutlaka dikkat edin. Aşırı parlak, sert yapıda ve kalitesiz bir görünüme sahip ise ürürü sorgulamaya başlayın.

5. Fiyat karşılaştırın. Almak istediğiniz ürünün gerçek sezon fiyatlarını mutlaka öğrenin. İkinci elden de alsanız ürünün değeri asla değişmez. Sağlam, iyi kullanılmış bir ürünse değeri, sezon fiyatından sadece biraz daha düşük olur. Arada çok uçurum var ise ürün gerçek bir Versace olmayabilir.

Versace Gözlük

1.Yeni Versace güneş gözlüğü logolu kutuda paketlenmiş şekilde gelir. Logo ve yazı stilinin Versace tarafından resmen kullanılan olduğundan emin olun. Eski modeller için renk ve stil değişebilir.

image

2. Gözlüğün geldiği kutusunda ürünle ilgili bilgilendirici bir etiket bulunur. Etiket üzerinde üretici bilgileri ve barkodu bulunur. Bu bilgilerin doğruluğunu mutlaka kontrol edin.

image

3. Versace güneş gözlüğü, bir Versace garanti kartı ile beraber gelir. Garanti kartında, güneş gözlüğü ve perakendeci ile ilgili ayrıntılar yer alır. Garanti kartı dışında Versace logosu bulunur. Logosunun büyüklüğü ve konumu ile birlikte resmi Versace logosu ile uyumlu olup olmadığını kontrol edin.

image

4. Versace güneş gözlüğü bir bilgi kitapçığı ile beraber gelir. Logo ve kitapçıktaki diğer sayfaların tam olduğundan emin olun.

image

5. Versace güneş gözlüğü Versace logosunun bulunduğu taşıma kutusu ve bir toz bezi ile beraber gelir. Her ikisinde de logonun konumunu, özellikle yazım şeklini, kullanılan resmi logolar ile uyumlu olup olmadığını kontrol edin. Eski modeller için renk ve stil değişebilir.

image
image

6. Gözlüğün sağ kulpunda  ‘Versace’ logosu ve onu takip eden ‘Made in Italy’ logosu bulunmaktadır. Versace güneş gözlüğün sol kulpunda ise renk, objektif ve çerçeve boyutu ve model numarası bulunuyor. Bu ayrıntıların kutu etiketinde de aynı numaraların olup olmadığını mutlaka kontrol edin.

image
image

7. Versace güneş gözlüğü sağ lensin içinde kazınmış bir seri numarası bulunmaktadır. Bu seri numarasının lens içine temiz ve net bir şekilde kazınmış olup olmadığını kontrol edin. Eski modellerde bu özellik bulunmayabilir.

image

Bu önemli bilgiler dışında, alacağınız ürünle ilgili satıcıya mutlaka aklınızdakileri sorun. Satıcının daha önce sattığı ürünleri inceleyin. Daha önce sahte ürün satış geçmişi varsa o satıcıdan almaktan vazgeçin. Ürünü daha iyi analiz etmek için detaylı fotoğraflar isteyin.

Keyifli alışverişler dileriz.

Modacruz’da Versace ürünleri için tıklayınız.

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0