Sahte Stella McCartney Nasıl Anlaşılır?

Sahte Stella McCartney Nasıl Anlaşılır

Stella McCartney tasarım çanta sektöründe lider markalardan biridir. Tasarım çantaları, her yaştan kadınlar için inanılmaz popülerlerdir. Bir Stella McCartney çanta satın almak isterseniz, piyasada birçok kopyası bulunduğunu unutmayın. Size sahte Stella McCartney’in nasıl anlaşılacağı ile ilgili önemli ipuçlarını yazımızın devamında paylaşıyoruz.

1. Çanta donanımını dikkatlice inceleyin. Stella McCartney çantalar modanın zirvesinde olan nadide ürünlerdir dolayısıyla yüksek kaliteli materyallerden üretilirler. Bu nedenle, çanta üzerindeki zincirler ve diğer metal donanımın dayanıksız, kırılgan ve kalitesiz olmadığından emin olun. Çanta deri görünümlü ise; deri olmayan bu materyalin aşırı parlak, sert ve kaygan olmadığından emin olun. Eğer öyleyse muhtemelen  ürün sahtedir.

image

2. Gerçek bir Stella McCartney çantada dikişler son derece sıkı, düz ve sağlamdır. Çantayı çevreleyen zincirler muntazam ve her zaman çanta tonundadır. Söz konusu çantada dikişler; gevşek, uyumsuz ve çarpık görünüyorsa o zaman gerçek bir ürün değildir. Çanta içerisinde herhangi bir yapıştırıcı kalıntısından mutlaka sakının. Çoğu sahte çanta üreticileri çantayı bir araya dikiş yerine yapıştırıcılar ile getirir. Bu nedenle, yapıştırıcı izleri görürseniz dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

image

3. Stella McCartney resmi web sitesine girerek, gerçek çanta fotoğrafları ile almak istediğiniz çantanın fotoğraflarını kıyaslayın. Sahte çantalar genellikle yanlış kopyalanır. Örneğin, çantada ilave bir cep ya da eksik veya daha fazla toka bulunabilir. Almak istediğiniz çantada gerçeğiyle arasında büyük farklılıklar görüyorsanız o üründen hemen uzaklaşın.

image

4. Gerçek bir Stella McCartney ilk alındığında mumlu yapıda, kalın ve sağlam pamuktan üretilmiş toz torbası ile birlikte gelir. Toz torbası üzerinde markanın logosu noktalardan meydana gelmiş şekildedir. Torbanın sağ üst köşesinde %100 pamuktan üretildiğine dair “%100 Cotton” logosu bulunur.

image

Umarız ki verdiğimiz ipuçları yolunuza ışık tutar ve gönül rahatlığıyla almak istediğiniz o gerçek Stella McCartney çantaya sahip olursunuz.

Modacruz’da Stella McCartney çantaları ikinci el fırsatlarıyla uygun fiyata almak için tıklayınız.

Keyifli alışverişler dileriz 🙂

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0