Sahte Michael Kors Nasıl Anlaşılır?

Sahte Michael Kors Nasıl Anlaşılır

Michael Kors tasarım çantalar, son zamanlarda en çok taklidi yapılan çantalar arasında yer alıyor. Malesef  gerçek ve sahte çanta arasındaki farklar bazen anlaşılmayabiliyor. Hiçbir kadın sahte bir Michael Kors çantaya binlerce lira verip kandırılmak ve parasını çöpe atmak istemez. Bu nedenle size online alışverişiniz sırasında Michael Kors çantaları, sahtesinden nasıl ayırt edebileceğinize dair önemli ipuçları veriyoruz. Michael Kors Logosu Michael Kors tasarım çantalarda, çantanın kulpunda asılı büyük bir metal MK logosu bulunur. Logo dairesel şeklinin tam ortasında MK, alt kısmında da Michael Kors yazısı bulunur. Metalinin plastik ve kalitesiz bir materyalden olmadığına dikkat edin.

Sahte Michael Kors Nasıl Anlaşılır

Dikişler Michael Kors çantalarında sadece yüksek kaliteli malzemeler kullanır. Dikişler mükemmel, düz  ve temiz olmalıdır. Herhangi bir dikiş yerinde gevşeme görülmez. Sahte üreticiler tarafından dikiş şeklini kopyalamak en zor şeylerden biridir. Bu nedenle, karşı karşıya olduğunuz çantanın dikişlerini dikkatlice inceleyin; bozuk, düzensiz ve büyük ise bu ürünün sahte olduğunu gösterir.

http://blog.modacruz.com/2014/12/04/sahte-michael-…asil-anlasilir/ ‎

Donanım Michael Kors çantalarında gümüş  ve altın rengi metaller kullanır. Metaller kaliteli, kararmayan ve sağlam materyallerden üretilir. Kesinlikle pul pul dökülme yapmaz. Tüm fermuar, çanta tokaları ve diğer tüm metal donanımlarında MK logosu bulunur. Fermuarları temiz ve düzenli bir şekilde her zaman dikişlidir. Eğer sökülmüş dikişler ve etiketler görürseniz muhtemelen yapıştırıcı kullanılarak yapılmış sahte bir Michael Kors ile karşı karşıyasınızdır.

http://blog.modacruz.com/2014/12/04/sahte-michael-…asil-anlasilir/ ‎
http://blog.modacruz.com/2014/12/04/sahte-michael-…asil-anlasilir/ ‎
http://blog.modacruz.com/2014/12/04/sahte-michael-…asil-anlasilir/ ‎

İç Logo Gerçek Michael Kors çantanın iç astarı, yumuşak kanvas benzeri bir materyalden üretilmiştir ve astarın çevresi deri materyal ile çerçevelenerek temiz bir görünüm elde edilmiştir.Tüm iç astar tekrarlayan MK logosu baskılıdır. Bunun dışında çanta içerisinde üstte “MICHAEL” ve altta “Michael Kors” logosunun bulunduğu etiket vardır. Etiket üzerindeki markanın yazı tipi, boyutu ve basımının kalitesine mutlaka dikkat edin. Bunun dışında yine çantanın iç kısmında “Made in…” etiketi bulunur. Michael Kors çantalar İtalya, Endonezya,Çin ve Türkiye’de üretilir. Bu özellik eski model Michael Kors çantalarda bulunmaz. Bu nedenle çantanın modelini ve ne zaman alındığını mutlaka sorun.

http://blog.modacruz.com/2014/12/04/sahte-michael-…asil-anlasilir/ ‎
http://blog.modacruz.com/2014/12/04/sahte-michael-…asil-anlasilir/ ‎

Orjinal Ürün Bakım Kartı Bütün gerçek Michael Kors ürünler bu kart ile beraber gelir. Üzerinde çanta materyal özellikleri ve nasıl bakım yapılacağı yazılıdır. Kart rengi istisnasız her zaman ten regindedir. Eğer bu kartları farklı renklerde görürseniz bu çantanın sahte olduğunun göstergesidir.

http://blog.modacruz.com/2014/12/04/sahte-michael-…asil-anlasilir/ ‎

Michael Kors’u Araştırın Almak istediğiniz çanta modelini mutlaka Michael Kors’un resmi web sitesine girerek incelemenizi öneririz. Michael Kors çantalar tüm özellikleri ve donanımlarıyla standart üretilir. Dolayısıyla istediğiniz modelin tokalarının, logosunun ve diğer tüm donanımının doğru konumlandırıldığından emin olun. Çantanın gerçek satış fiyatlarından mutlaka haberdar olun. Satıcı ikinci el olmasına rağmen çantayı çok cüzzi bir miktara satıyorsa ürünün gerçekliğinden süphelenin. Alışveriş yapacağınız satıcının diğer yorumlarına ve daha önce sattığı ürünlere mutlaka göz atın. Satıcı daha önce sahte ürün ile ilgili bir yorum veya olumsuz bir bildirim almış ise alacağınız ürünün sahte olması muhtemeldir. Bu nedenle iyi geri bildirim almış satıcıları tercih edin. Eğer çok istediğiniz o Michael Kors çantayı online alışveriş ile satın almaya niyetlendiyseniz ve yazımızı bu kısmına kadar dikkatlice okuduysanız artık hiçbir sahte Michael Kors çanta sizden kaçamaz 🙂

Michael Kors Saat

http://blog.modacruz.com/2014/12/04/sahte-michael-…asil-anlasilir/ ‎

Çanta tasarımlarıyla kadınların vazgeçilmezi haline gelen Michael Kors, saatleriyle de mükemmel tasarım örneklerini sergiliyor. 1981’den bu yana kadınlara aksesuar üreten markanın çok sayıda replika saati bulunmakta, gerçeklerini ayırmanız için madde madde sizlere Michael Kors saatlerini inceleyeceğiz.

1. Öncelikle Michael Kors saatlerin paketlemesi çok önemli. Iç içe geçen karelerden oluşan kutuların iç kısmında Michael Kors yazısı bulunuyor.

Untitledsdfsdfdf2. Kutunun içinde ten rengi kitapçık ile saatin ek kayışı var ve saatin sarılı olduğu puf keskin dikişlere sahip.

michaelkors

3. Saatin gün göstergesi bulunuyor ise ortalanmış olduğuna dikkat edilmeli.

michaelkorsasdad

4. Bir diğer önemli nokta ise saatin içindeki Michael Kors harflerinin kesinlikle birbirine değmemesi.

Untitledasdasdasd
Kol saati taşımak bir alışanlık, aynı zamanda mükemmel bir tamamlayıcı aksesuardır. Michael Kors bize alışkanlığımızı şık yansıtabilme imkanı sağlıyor.

Güvenilir ve keyifli alışverişler dileriz. Modacruz’da Michael Kors ürünleri almak için tıklayınız.

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir