Sahte Marc Jacobs Nasıl Anlaşılır?

image

Online alışveriş ile Marc Jacobs çanta almak istiyor ve çantanın gerçekliğinden şüphe duyuyorsanız, yazımızı dikkatlice okumanızı ve verdiğimiz bilgiler doğrultusunda almak istediğiniz ürünü iyi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Toz Torbası

image

Yeni bir Marc Jacobs çanta her zaman toz torbasıyla beraber gelir. Toz torbası üzerinde beyaz üzerine siyah yazılı Marc jacobs logosu bulunur. Torba üzerindeki logonun yazı stili ve konumunu kontrol edin.

Bakım Kartı

Marc Jacobs çanta beraberinde ürünün içeriğine bağlı olarak o kartla beraber gelir. Dolayısıyla almak istediğiniz ürünün bakım kartı olup olmadığını mutlaka kontrol edin.

image

Bilgi Kitapçığı

Yeni bir Marc Jacobs çantaya bilgi kitapçığı eşlik eder. Kitapçık içerisindeki bilgilerin çantayla uyuşup uyuşmadığından emin olun.

Sahte Marc Jacobs Nasıl Anlaşılır

Etiket-1

Marc Jacobs çantalarda sallanan, ürünün içeriğinin ve barkodunun yazdığı bir etiket bulunmaktadır. Etikette bu ayrıntıların olup olmadığını mutlaka kontrol edin.

image

Etiket-2

Gerçek bir Marc Jacobs çantanın iç astarında iki adet etiket bulunur. Birinde “Made in Italy”, diğerinde de çantanın sezon kodu bulunur. Sezon etiketinin tersinde kodun devamı yer almaktadır.

image
image

İç Logo

Çanta içerisinde Marc Jacobs logosu ve altında “Made in Italy” yazan bir logo bulunur. Logonun harflerinin eşit aralıklı ve tutarlı olup olmadığını kontrol edin. Bunun dışında, Marc Jacobs çantaların çoğu İtalya ve Endonezya’da üretilir.

image

Donanım

Marc Jacobs çanta donanımı sert ve kaliteli metalden yapılmıştır ve asla pul pul dökülme olmaz. Donanımın bazı parçaları Marc Jacobs logosuyla oyulmuştur. Fermuarlarında Riri ve Lompo markalarını kullanır. Dolayısıyla fermuarlarının bu markalardan olduğuna mutlaka dikkat edin.

image

Dikiş

Dikişler designer markalar için en önemli unsurlardır. Dolayısıyla gerçek bir Marc Jacobs çantanın dikişleri titizlik ve özenle dikilmiştir. Her zaman düz, temiz ve sağlamdır.

image

Dileriz ki güvenilir ve keyifli bir şekilde istediğiniz o Marc Jacobs çantaya ulaşırsınız.

İyi alışverişler 🙂

Modacruz’da Marc Jacobs ürünleri için tıklayınız.

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0