Sahte Coach Nasıl Anlaşılır?

image

O çok beğendiğiniz Coach çantaya ikinci el fırsatlarıyla uygun fiyata sahip olmak istiyor ve ürünün gerçekliğinden şüphe duyuyorsanız yazımızı dikkatlice okuyup, verdiğimiz bilgilere göre ürünü iyi bir şekilde incelemenizi tavsiye ederiz.

Desen

Bir Coach çantanın orijinalliğini anlamanın en iyi yollarından biri Coach’un imzası olan C logosudur. C logosu, çanta merkezine mükemmel konumlanmış olmalı ve dikişler arasında simetrisinin bozulmaması gerekir.

Sahte Coach Nasıl Anlaşılır
image

Coach’un imzası C logosu çanta üzerinde ikili şekilde ve herbiri birbirleriyle aynı yönlere bakacak şekildedir. Asla tek başına bir C logosu yanındaki C logosundan ayrı bir yönde olmaz. Her zaman ikili şekilde gruplanıp herbir grup farklı yönlere bakarlar.

Toz Torbası

Toz torbaları her zaman koyu kahverengi ve kırmızı ipliklidir. Üzerinde beyaz Coach logosu ve altında “Est.1941″ yazıldır.

image
image

Seri Numarası

Coach çanta iç etiketinde mutlaka seri  numarası bulunur. Seri numarası “No”kısaltmasıyla başlar ve dört numara ve harf içeren iki seri arasında “-” işareti bulunur.

image
image

Etiket

Coach çanta üzerinde sallanan, çantayla aynı döşeme veya renkte olan bir etiket bulunur. Etiket üzerinde Coach logosu kabartmalıdır, asla baskı değildir. Bazı modellerinde metal etiket bulunur bu yüzden almak istediğiniz üründe aynı etiketin bulunup bulunmadığını kontrol edin.

Donanım

Coach her zaman çantalarında YKK fermuarlarını kullanır. Bu yüzden almak istediğiniz ürünün fermuar çekme yerinde YKK yazdığından emin olun.

İç astar üzerinde olan etiket yapıştrma değildir, düzgün dikildiğinden emin olun. Coach’un her ürünü deneyimli işçiliği ile ünlüdür. Bu nedenle, dikişlerinde herhangi bir kusur görürseniz, ürünü sorgulayın.

Coach her zaman deri veya süet malzeme kullanır. Eğer çanta, farklı bir kumaş veya parlak bir plastikse ürün kesinlikle sahtedir.

Umarız ki, bu bilgiler doğrultusunda o çok beğendiğiniz Coach çantaya tereddütsüz sahip olursunuz.

Keyifli alışverişler dileriz 🙂

Modacruz’da Coach ürünleri için tıklayınız.

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0