Sahte Christian Louboutin Nasıl Anlaşılır?

Her güzel şeyde olduğu gibi Christian Louboutin ayakkabıların da taklitlerini son zamanlarda fazlasıyla görüyoruz. Bu sektörü o kadar ilerledi ki, bazen sahtesini gerçeğinden ayırt etmek bile oldukça zor olabiliyor. Kimsenin böyle bir durumda kalmaması adına sahte bir Louboutin’in nasıl anlaşılacağı konusunda size vereceğimiz ipuçlarını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

1- Ayakkabı Kutusu

Ayakkabıyı elinize almadan önce tasarımların sahte olup olmadığını anlamanın ilk yolu ayakkabı kutusundan geçiyor. Bunun için ilk olarak logonun yazdığı üst kısma bakmak yeterli. Marka logosunun altında bulunan Paris yazısına dikkat etmelisiniz. Bu kelime kutunun sağ alt köşesinde(fakat çok aşağıda değl), kenar kısma yakın bir yerde konumlanmalıdır. Sahte Christian Louboutin kutularında bu kelime genelde logonun alt kısmına yakın bir yerde ya da köşede ve en kenarda olarak konumlandırılır. Aynı zamanda kutunun yan kısmında mutlaka ayakkabı bilgilerinin ve barkodunun olduğu bir sticker bulunur.

Sahte Christian Louboutin Nasıl Anlaşılır

 2- Toz Torbası

Christian Louboutin’in toz torbaları parlak kırmızı ve kaliteli pamuk kumaştan yapılır. Logosu ise torbanın üzerine düz bir şekilde basılır. Sahte olan toz torbalarında ise renk güneşten açılmış gibi soluk renkli ya da pembenin değişik bir tonudur. Buna ek olarak sahte torbalardaki logo tasarımı kumaşa çapraz bir şekilde basılır ve kumaşı ise sahte ipek gibi bir materyalden yapılır.

torba

3- Kırmızı Tabanlar

Kırmızı tabanlar Christian Louboutin’in en belirgin imzası. Bir tasarımın sahte olup olmadığını anlamak içinde en belirgin özelliğe sahip olan bölümü. Burada dikkat edilecek nokta; tabandaki kırmızı rengin tonuna ve parlaklığına bakmak. Sahte olan tasarımların tabanı genelde daha koyu ve mat bir renge sahip olurken, gerçek olanlar ise daha parlaktır. Gerçek bir Louboutin’in tabanındaysa logo, Made Italy yazısı ve ayakkabının Avrupa ölçüsü yazar. Sahte olanlarda çoğu zaman Made In Italy kelimesi ‘MadeInItaly’ şeklinde yazılır. Sahte olup olmadığını bu kelimeden de anlayabilirsiniz ve son olarak Louboutin kelimesinin altından geçen ve ‘L’ harfinin devamı olan çizgi ise Louboutin kelimesindeki harflere neredeyse değecek kadar yakındır fakat; sahte olanlarda u çizgi ve harfler arasında belirgin bir şekilde boşluk vardır.

fake louboutin

4- Orjinallik Kartı

Son olarak ürünlerin gerçek olup olmadığını anlamanın yolu orjinallik kartlarıdır. Sahte olanlarda orjinallik kartı plastik gibi ve parlak bir kağıtta geliyorsa anlayın ki o sahte bir Louboutin’dir çünkü; gerçek olan Christian Louboutin ürünlerin kutusunu hiçbir zaman orjinallik kartı konulmaz.

a781a87c8ca85695f096e441269a9614

Alışverişinizin güvenli bir şekilde olmasını istiyorsanız ve sahte bir ürünle karşılaşmak istemiyorsanız, bu maddeleri gözden geçirmek için ürünlerin detaylı fotoğraflarını rica edebilirsiniz.

Güvenli alışverişler dileriz.

Modacruz’da Christian Louboutin ürünleri almak için tıklayınız.

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir