Poyraz Karayel Dizisinin Başarılı Karakteri Ayşegül’ün Stili Merceğimiz Altında!

Her hafta bizi ekran başına kitleyen Poyraz Karayel dizisi artan bir heyecanla devam ediyor. Dizi heyecanını korurken, her bölüm severek izlediğimiz Ayşegül karakteri de stili ile göz dolduruyor.

Sezon trendlerini takip eden ve her bölümü merakla izlememize sebep olan Ayşegül’ün stilini yakalamak için aşağıda yer alan ipuçlarını hemen incelemeye ne dersin?

Soğuk Havalara En Güzel Çözüm: Renkli Paltolar

Siyah ya da gri palto ya da kabanlardan sıkıldıysan, Poyraz Karayel dizisindeki Ayşegül gibi stiline renk kat ve soğuklara inat renkli bir şeyler giy!

Modacruz’da palto ve  kaban fırsatları içim hemen tıkla!

poyraz karayel ayşegül modacruz 3

 

Bir Klasik: Küçük Siyah Elbise

Ayşegül’de birçok kadın gibi kurtarıcı parça olarak tercihini küçük siyah elbiselerden yana kullanıyor. Ayşegül’ün stilinden ilham almak istiyorsan Modacruz’daki siyah elbiseleri hemen keşfetmelisin.

Modacruz’daki siyah elbise fırsatları için hemen tıkla!

poyraz karayel modacruz ayşegül

 

Hem Sıcak Hem Yumuşak

Uzun bir süredir oversize kazak ve hırkalar sokak modasının demirbaşlarından. Hem rahatlığı hem de kullanışlı olması ile baş tacı ettiğimiz yumuşacık hırkalar, Ayşegül’ün de favori parçalarından. Sen de soğuklardan stil sahibi bir şekilde korunmak için hırkaları hemen incelemeye  başla! Ayşegül’ün üzerindeki bu toz pembe hırka sence de çok güzel değil mi? Farklı bir hava yaratmak için pastel renk tonlarındaki kazakları gümüş tonlarındaki midi ve plili eteklerle tamamlayabilirsin.

Modacruz’daki hırka fırsatları için hemen tıkla!

Modacruz’daki gümüş midi etekler için hemen tıkla!

poyraz_karayel_modacruz_bolum_aysegul

 

Çiçek Etkisi

Havaların soğuk ve kapalı olması çiçekli parçalar giyemeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Soğuklara inat içimizi açacak floral etkili elbiselere dolabında yer açma zamanı! Elbiseleri, uzun çoraplar ve oversize hırkalarla tamamlayabilirsin. Ayrıca bizden minik bir ipucu: Şimdi çiçek baskı ve desenli elbiseler trend listelerinde bir numara!

Modacruz’da çiçek desenli elbiseler için hemen tıkla!

poyraz karayel ayşegül modacruz 2

Poyraz Karayel dizisindeki Ayşegül’ün stilini kendine uyarlamak için yukarıda verdiğimiz stil tüyolarını kullanarak görünümü güncelleyebilirsin. Haydi hemen Modacruz‘da dolabını yenile!

Modacruz Moda Editörü

Yeliz GÜLTEKİN

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir