Pantene Altın Kelebek Ödülleri Kırmızı Halı Şıklığı!

Dün gece Pantene Altın Kelebek Ödülleri, 43. organizasyonunu gerçekleştirdi. Ödül töreninde, ödül alanlardan çok her zaman olduğu gibi yine kırmızı halı görüntüleri ve ünlü isimlerin ne giydiği konuşuldu. Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi ve aynı zamanda Modacruz’da dolabı olan ünlü stil danışmanı Başak Dizer Tatlıtuğ, yine ünlü dolaplarımızda yer alan Cansu Akın, sempatik şarkıcı İrem Derici, Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu, Burcu Biricik ve daha birçok ünlü isim bu ödül töreni için Zorlu Center’daydı.

İşte radarımıza takılan ve kırmızı halıda şıklık yarışına giren ünlü isimler…

Başak Dizer Tatlıtuğ

Başarılı stil danışmanı Başak Dizer Tatlıtuğ, geceye Hakan Yıldırım imzalı siyah uzun elbise ile katıldı. Cesur bir dekolte ve yan tarafında pencereleri olan iddialı elbisesi ile kırmızı halıda kendine yakışır bir biçimde boy gösterdi.

Modacruz’da siyah abiye elbise fırsatları için hemen tıkla!

başak dizer t

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu gecenin en sempatik çiftlerinden biriydi. Neslihan Atagül giydiği beyaz gece elbisesi ile adeta bir gelin gibi görünüyor. Sence de öyle değil mi? Bu arada elbise Zeynep Tosun tasarımı…

Modacruz’da beyaz gece elbise fırsatları için hemen tıkla!

IMG_2390

Yasemin Allen

İddialı tavrı ve stili ile daima ön planda olan güzel yıldız Yasemin Allen geceye ışıltılı bir elbise ile katılmayı tercih etti. Raisa & Vanessa imzalı olan bu ışıl ışıl elbiseye biz bayıldık!

Modacruz’da Raisa&Vanessa markasının ürünlerine ulaşmak için hemen tıkla!

yasemin allen

Burcu Biricik

Hayat Şarkısı isimli dizide yer alan Burcu Biricik, kırmızı halıda elbisesi ile parlayanlar arasında. Sezon modasına uyarak kendine ışıltılı bir parça seçen Burcu Biricik’in elbise tasarımı Tuvanam’a ait.

Modacruz’da Tuvanam fırsatları için hemen tıkla!

burcu biricik

Ece Sükan

Gecede kırmızı halının sunuculuğu üstlenen Ece Sükan hem fiziği hem de taşıdığı elbise ile gecenin göz kamaştıran isimlerindendi. Özgür Masur tasarımı tuvaletin içerisinde Ece Sükan bir prenses gibi görünüyor!

Modacruz’da tüm Özgür Masur fırsatları için hemen tıkla!

ece sükan

Burçin Terzioğlu

Poyraz Karayel dizisi ile bizi ekranlara kitleyen sempatik ve güzel oyuncu Burçin Terzioğlu’na yeşil elbisesi çok yakışmamış mı? Biz Modacruz ekibi olarak kendisine bayıldık. Yeşilin en güzel tonu ve masallardan çıkmış gibi görünen elbisesi ile Pantene Altın Kelebek Ödülleri kırmızı halısında favorilerimiz arasında! Güzel oyuncunun da gece elbisesi Tuvanam imzası taşıyor.

Modacruz’daki yeşil abiye elbise fırsatları için hemen tıkla!

burçin terzioğlu

İrem Derici

Güzel ve başarılı isim İrem Derici komik ve sevimli tarafı ile ortaya çıkmaya devam ediyor. Sempatik tavırları ve tutumu ile kendine hayran kaldığımız ismin derin yırtmaçlı siyah elbisesi ile kıyafet seçimini nasıl buldun? Farkını kırmızı halıda da devam ettiriyor gibi görünüyor…

irem derici

Cansu Akın

Modacruz’da dolabı bulunan güzellik v-logger’ı Cansu Akın’da geceye katılan isimler arasındaydı. Siyah elbisesi ile beğendiğimiz Cansu Akın’ın dolabına Modacruz’da göz atabilirsiniz.

Cansu Akın’ın dolabına göz atmak için hemen tıkla!

cansu akın

 

Modacruz Moda Editörü

Yeliz GÜLTEKİN

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir