Paltonu Nasıl Alırsın?

Havaların iyice soğumasıyla kot ceket ya da deri ceketler artık yetmemeye başladı. Dolayısı ile puffer montlara, kalın ve uzun paltolara sarılmaya başladık. Önce içini sonra tüm vücudunu soğuklardan koruyacak olan bu ürünleri ModaCruz’da keşfetmeyi unutma!

1- Yumuşacık Puffer Montlar

90’lardan geri gelen ve trend listelerinde üst sıraya yerleşen kabarık montlar bu sezon olmazsa olmazlarımızdan. Kışın dondurucu soğuklarından korunmanın en ideal ve kesin çözümü! Moncler ve The North Face gibi markalarda puffer montlara rastlayabilirsin.

puf mont

 

2- Dondurucu Soğuklarda Bir Sevgiliye Gerek Yok. Kalın Bir Palto Yeterli!

İster militer, ister minimalist, ister doğal renklerde ya da neon renklerde… Her kadının mutlaka soğuklarda içini ısıtacak bir paltosu olmalı! Bunun için ModaCruz’da bir gezintiye çıkmaya ne dersin? Ayrıca maskülen görünümlü paltolarını zarif küpelerle tamamlayarak zıtlık yaratabilirsin.

palto 2

 

3- Önce İçinin Ateşi Sonra Stil Sahibi Parkalar Seni Isıtsın

Sokak stili kültürünün demirbaşlarından olan parkalar askeri yeşil rengini güncelleyerek geri döndüler. Şimdi onları renkli kürklerle ya da farklı renklerde görebilirsin. Yapman gereken tek şey ModaCruz’da keşfe çıkmak! Kış kombinlerini Hunter yağmur botları ve taytlarla kombinlemeyi unutma!

parka

 

4- Festivallerin Vazgeçilmezi

Özellikle festivallerde enerjimizi en üst seviyeye ulaşmışken görmeye alıştığımız stil sahibi pançolar, dondurucu soğuklarda da bize yardıma hazır! İster boğazlı oversize kazaklarınızın üzerine, ister paltoların üzerinde kullanın… Her şekilde stil sahibi bir görünümün olacağına bahse giriyoruz. Kombinlerini yumuşacık bir bereyle de tamamlayabilirsin.

panço

ModaCruz’daki tüm fırsatları yakalamak için hemen tıkla!

ModaCruz Moda Editörü

Yeliz GÜLTEKİN

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir