Nelerden Vazgeçeceğimize Nasıl Karar Verelim?

Nasıl bir dolabın olsa hem rahat ederdin hem de tam tarzın istediğin gibi olurdu? Hedefin dolabını sevdiğin parçalardan oluşacak şekilde baştan yaratmaksa ve bunu nasıl yapacağını, nelerden vazgeçeceğini bilmiyorsan ipuçlarımızı paylaştığımız yazımızı okumaya devam et!

Son 1 Yılda Hiç Giymediysen

Eğer bir kıyafeti 1 yıldır hiç giymediysen uzun bir süre daha dokunmayacağına eminiz. Bu kategoriye giyip beğenmediğine karar verip üzerinden çıkardığın kıyafetler de dahil. Bu parçaları satıp kendine daha çok kullanacağın, stiline uygun ve birçok başka parçayla kombinlenecek bir kıyafet satın alabilirsin.

duzen3

Uzun Süredir Etiketi Üstünde Bekliyorsa

Bir parça uzun süre etiketiyle beraber dolapta bekliyorsa bu onu kullanmayacağına dair işaretler veriyor olabilir! O parçadan ayrılmak o an için zor geliyorsa etiketini kes ve kendine belirli bir süre tanı. O sürede eğer hiç giymezsen o parçanın dolabından gitme vakti gelmiş demektir.

duzen2

Kalabalıktan Hangisini Kullanacağına Karar Veremiyorsan

Çok fazla çantan, çok fazla ayakkabın var ve hangisini tercih edeceğine bir türlü karar veremiyorsan bazılarından vazgeçme vakti gelmiş demektir! Stiline uymadığını düşündüklerini, acele bir kararla alıp artık kullanmadıklarını satıp yatırımlık bir çanta veya ayakkabı almaya ne dersin?

duzen

Giyince Kendini İyi Hissetmiyorsan

Vücut yapına, tarzına uymayan parçalarla artık vedalaşma zamanı! İçinde kendini rahat hissetmediğin giysiler uzun bir süre daha dolabını işgal edeceğine, onu çok sevecek yeni sahipleriyle buluşsun.duzen4

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir