Modacruz’da satmak istediğiniz ürünü internette araştırdınız mı?

Modacruz’da satış ve takipçi sayınızı arttıracak en önde gelen iki faktörden ilki fotoğraflarınızın kalitesi ve fiyatlamanızın gerçekliğidir. Ürününüzü Modacruz dolabınızda yayına sunmadan önce, ürününüz ile ilgili yapacağınız basit bir google araması size bu konuda hem zaman kazandıracak hem de işinizi kolaylaştıracaktır.

Tip #1 Ürünüzün güncel fiyatını araştırın

Ürününüzün fiyatlamasını yaparken, orijinal fiyatını ürünün internet üzerindeki en güncel fiyatını araştırdıktan sonra yazmanız, bir Modacruz üyesi olarak güveninirlik hanenize bir artı olarak geçecektir. Unutmayın, internet herkesin elinin altında! Siz yazmazsanız, bir başkası bunu araştırıp bulabilir!

Tip #2 Son fiyatınızı ürünün durumu ve bulunalabilirliği belirler. 

Bulunabilirlik demek, sattığınız ürünün Türkiye’nin bir çok ilinde bulunan zincir mağzaların (örneğin M***o 🙂 )  ürünlerinden biri olması demektir. Herkesin kolaylıkla erişebileceği, özellikle indirim zamanında çok uygun fiyatlara alabileceği bu ürünlerin son fiyatları, orijinal fiyatın %35’inden fazla olmamalıdır. Öte yandan az ve temiz kullanılmış, az rastlanır bir tasarımcı ürününün fiyatı, orijinal fiyatın %65’inde kadar çıkabilir…

Tip #3 İnternet üzerindeki ürün resimlerinden faydalanabilirsiniz!

Ürününüzü bir model üzerinde fotoğraflamak satışlarınızı herzaman canlı tutacaktır. Ancak herzaman bu şekilde bir zamanınız olmayabilir. Internet bunun için var! Ürününüzü askıda veya düz bir yerde fotoğrafladıktan sonra bir de model üzerinde gösterebilmek adına internetten ürününüzün bir model üzerinde fotoğraflanmış resmini bulabilirsiniz.. Böyle bir fotoğrafın nasıl bir fark yarattığını gösterebilmek adına aşağıda iki örneği paylaşmak istedik:

Victoria’s Secret PINK Korseli Elbise (Askıda fotoğraflanmış hali)

image

Victoria’s Secret PINK Korseli Elbise (İnternet üzerinde olan orijinal resmi)

image

http://modacruz.com/33

Hangi resim sizi bu ürüne sahip olmaya daha çok ikna etti? 🙂 

_

Diğer yazılar

Stil sahibi fotoğraflar için ihtiyacınız olan 3 basit…

Modacruz Ürün Fotoğraflama Stili 1

Modacruz Ürün Fotoğraflama Stili 2

Modacruz Ürün Fotoğraflama Stili 3

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0