Modacruz’da Güvenilir Bir Satıcı Olmanın 4 Yolu

Dolabınızda yapacağınız ufak değişiklikler güvenilir bir satıcı olmanızı sağlayabilir. Bunun için hemen size vereceğimiz önerileri uygulamaya başlayın.

1- Profil Fotoğrafınız

Profil fotoğrafınızın olması küçük ama etkili bir yöntemdir. Bu sizin gerçek bir kişi olduğunuzu ve dolandırıcı olmadığınız anlamına gelir.

Screenshot (8)

2-Satış Sonrası Dönüşler

Satışlarınızdan sonra olumlu dönüşler almak için, gönderdiğiniz ürünlerin fotoğraf ve açıklamalarla birebir ölçüşmesi ve pakete gösterdiğiniz özen göstermenizi öneririz. Alıcıların olumlu yorumları ve sizi değerlendirirken 5 yıldız vermesi güvenilirliğinizi arttıracak ve bir sonraki satışınızı da etkileyecektir.

Screenshot (8)

3-Sorulara Hızlı Cevap

Modacruz dolabınıza ve ürünlerinize gelen yorum ve sorulara mümkün olduğu kadar hızlı, kibar ve dürüst cevaplar vermeye özen gösterin. Bu şekilde kullanıcıların sizi takip etmesini sağlar ve meraklı kullanıcıların sizin müşteriniz olmasını sağlarsınız.

güvenilir bir satıcı

4-Ürün Fotoğraf ve Detayları

Düzgün çekilmiş fotoğraflar ve detaylandırılmış ürün açıklamaları alıcıların akıllarındaki soruları en aza indirger. Bu yüzden 1 ya da 2 adet yerine 4 fotoğraf karesini kullanın ve ürününüzün her açısından çekmeye gayret edin. Faturanız var ise fotoğraf ile beyan edebilirsiniz. Ürün açıklamalarında gereksiz bilgilere yer vermekten kaçının. Koyduğunuz ürünün materyalini mutlaka belirtin. Bu açıklamalarınız önemlidir çünkü anlatımlarınıza göre karşı tarafın ürün algısı kafasında şekillenir.

Hemen Satmaya Başlayın!

Keyifli Satışlar Dileriz.

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir