Modacruz Yeni Braun Silk-Expert IPL’i Öneriyor

Sevgili Modacruz kadınları, stilimizle ilgilendiğimiz kadar kişisel bakıma da önem veriyor ve kendimizi şımartmayı seviyoruz. Hayatımızı kolaylaştıracak ve bize fayda sağlayacak keşiflerimizi size her zaman tanıtmak isteriz. En son keşfimiz ise  Yeni Braun Silk-Expert IPL tüy alma sistemi!

MG_0359-2

Artık güzellik salonlarına gitmek, randevu almak derdine son verebilirsiniz; kalıcı ve kusursuz epilasyonu ev konforuna taşıyabileceksiniz. Üstelik diğer cihazlardan farklı olan olumlu özellikleri ve finansal olarak avantajı ile gönlünüzü fethedeceğine eminiz!

Uzun süre pürüzsüz bir cilt elde etmenin güvenilir ve neredeyse acısız bir yolunu biz kadınlarla tanıştıran Braun Silk-Expert IPL; SensoAdapt  ten rengi sensörüyle devrim yaratacağını düşünüyoruz.

İşte  yeni Braun Silk-Expert IPL tüy alma sistemine sahip olmak için 5 neden:

  1.  Neredeyse ağrısız olan bu tüy alma sistemi, kadınlara tek seferde tüm tüylerini alabilmeye yönelik bir çözüm sunarak yüz bölgesinde ve  vücudun tamamında kullanılabiliyor.Braun-Silk-expert
  2. Braun Silk-Expert IPL, 120.000 atım üretme kapasitesine sahip. Bu, sadece alt bacak, ön kol ve bikini çizgisi veya yüzde kullanılması halinde atımların yaklaşık 14 yıllık kullanım sağladığı anlamına geliyor. Tüm vücutta uygulandığında ve yeniden uzamayı önlemek üzere bakım uygulamaları yapıldığında bile atımlar, yaklaşık 6 yıllık kullanım sağlıyor.
  3. Sadece IPL tedavisine uygunluğu tespit edebilen diğer cihazların aksine SensoAdapt™ ten rengi sensörü, cildi saniyede 80 defaya kadar sürekli bir şekilde tarıyor ve ışık yoğunluğunu doğru seviyeye ayarlıyor. Bu özellik, ten renginin vücudun farklı kısımlarında farklılık göstermesi nedeniyle bazı diğer cihazların gerekli kıldığı genellikle karmaşık manuel renk çizelgesi eşleştirme sürecini ortadan kaldırıyor.
  4. Braun Silk Expert’ in diğer cihazlardan güzel bir farkı ise; güneşe maruz kalındığında da uygulamaya devam edilebiliyor.
  5. Ürünle beraber akıllı telefonlar için yayına giren mobil aplikasyonu da ürünün nasıl kullanıldığını, ne zaman uygulama yaptığınızı ve yapmanız gerektiğini takviminizle senkronize ederek  hayatınızı kolaylaştırıyor.

 

Baharın gelmesiyle elbise ve etekler gardırobumuzda yer almaya başladı bile! Hadi o zaman bu kullanışlı ve her an yanımızda olacak kişisel bakım ürününü alışveriş listemizin başına yazalım:)

 

Modacruz Moda Editörü
Figen ÇEKEN
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir