ModaCruz’da Satışlarımı Nasıl Arttırırım?

ModaCruz ’da satış yapıp hem kendi ekonomine katkı sağlamak hem de ürünleri en az senin kadar sevecek yeni sahibine ulaştırmak çok keyifli! Satışlarından memnun değilsen bir şeyleri atlıyor olabileceğini düşündük. Sana vereceğimiz ipuçları ile satışlarını arttıracağına eminiz!

Ürünleri Özenli Fotoğrafla

Bazen bir fotoğrafın bin söze bedel 🙂  Fotoğrafları gün ışığında net bir şekilde çekmeye özen göstermelisin,  detay fotoğrafları da eklemek önemli 😉 Ürünleri askıya asarak ya da üzerinde ayna karşısına geçerek fotoğraflayabilirsin.

satış

Sezona Uygun Ürünler Ekle

Sezona uygun ürünler eklersen satışlarının hızlandığını göreceksin. Örnek olarak; yazın kışlık bir mont eklersen  o ürünün satılması çok düşük bir ihtimal olacağı gibi, Birkenstock terlik eklersen satılma ihtimali çok daha yüksek olacaktır. Alıcıların çoğunlukla sezonluk alışveriş yaptığını unutmamalısın.

satış2

Sosyal Ol, Etkileşimin Artsın

ModaCruz sosyal bir platform, sen de aktif bir ModaCruz kadını olarak dolaylı olarak satışlarına katkı sağlayabilirsin. Beğendiğin ürünleri favorilerine eklemekten, o ürünlere yorum yapmaktan ve diğer ModaCruz kadınlarını takip etmekten çekinme 🙂 Ne kadar aktif olursan o kadar görünür olursun.

satış4 (1)

Geri Dönüşlerin Hızlı Olsun

Ürünlerin beğenildi, yorumların var! Yorumlara hızlı cevap vermeye özen göstermelisin, sana yorum yapan kişilerin potansiyel alıcılar olduğunu unutma. İlgili bir satıcı olarak memnuniyeti arttıracaksın 🙂

satış4 (2)

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir