Modacruz Nedir?

logo

modacruz-nedir

Hepimizin dolabında giyilmeyi bekleyen veya bir kaç yere giydiği kıyafetleri vardır…

Modacruz sayesinde artık bu parçaları Türkiye’nin tüm kadınlarıyla paylaşabilir,ve onların dolaplarındaki kıyafet ve aksesuarları elde edebilirsiniz.

Bir kere giydiğiniz ancak bir daha giymeyeceğinizi düşündüğünüz abiye elbiseniz…
Modası hiç geçmeyecek olan ancak bedeninize artık uymayan jeanleriniz…
‘Artık bu kadar yüksek topuklu giyemem!’ dediğiniz ayakkabılarınız…
Nakite çevirmek istediğiniz daha bir sürü aksesuar, çanta, etek, bluz…

Modacruz sayesinde saniyeler içerisinde dolabınızı oluşturun,

hem satın hem de alışverişe devam edin!

nasil-calisir

 

 

 

 

Dolabınızı Oluşturun

Kapak fotoğrafınız, vitrininiz!

Mobil telefonunuz ve kameranızla saniyeler içinde çekeceğiniz fotoğraflarınızı kolaylıkla yükleyin, ve ürününüzü detaylarıyla tanımlayın. Unutmayın, en çok görülecek fotoğrafınız kapak fotoğrafınızdır. İşte iyi bir örnek…

Modacruzuna baslayın

Modacruz’una Başlayın

Hem satın hem de fırsatları yakalayın!

Modacruz sayesinde, BCBGMaxAzria, Chloe, Dolce&Gabbana ve Michael Kors gibi binlerce Designer ürününe çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. En uygun fırsatları yakalamak için, takipte kalın.

shutterstock_218427370

Güvenle Satın Alın

Güvenli ödeme sistemi ile koruma altında olun!

Modacruz ekibi olarak sizlere güvenli bir alışveriş ortamı sunmanın öneminin bilincindeyiz. Modacruz üzerinden bir alım yapıldığında, ödeme, ürün alıcı tarafından teslim aldığı belirtilenene kadar Modacruz hesabında tutulur. Alıcı ürünün eline geçtiğini teyid ettiğinde, ödeme satıcının hesabına yatırılır.

outfit

Ürününüz Satıldı!

Yapmanız gerekenler…

Ürününüz satıldı!’ emailini aldıktan sonra alıcı bilgilerine Siparişler-Satılanlar menüsünden ulaşabilirsiniz. Ürünün tarafınızdan en geç 3 gün içinde alıcı ödemeli olarak kargoya vermeniz ve kargo takip numarasını siteye bildirmeniz beklenir.

Satıcı olarak ürünü kargoya verdiğiniz esnada hiç bir ücret ödemezsiniz. Ürün teslimi alıcı tarafından onaylandığında satış kazancınız Modacruz hesabınızda belirir. Hesaba yatır talimatınızı takiben en geç 7 iş günü içerisinde kazancınız banka hesabınıza yatırılır.

shutterstock_132379880

Modacruz ailesini Keşfedin

Moda cruzcuları ile tanışın ve paylaşın

Modacruz geniş sosyal ağ olanakları sayesinde sizlere bir alışveriş platformundan çok daha fazlasını sunar. Güven, saygı ve paylaşım esaslarına dayalı bu ortamda eşsiz arkadaşlıklar kurabilir, stilini beğendiğiniz Modacruz üyelerini takip edebilir veya bir stil ikonu olabilirsiniz!

Satıcı olarak ürünü kargoya verdiğiniz esnada hiç bir ücret ödemezsiniz. Ürün teslimi alıcı tarafından onaylandığında satış kazancınız hesabınıza yatırılır.

 

Modacruz Sözü

Saygı ve güven esaslarımız

Modacruz, tüm üyelerinin güvenli şekilde alım ve satış yapabildikleri bir platformdur. Modacruz ekibi olarak önceliğimiz paranızın ve ürünün güvencesini sağlamak ve baştan sona pürüzsüz alışveriş deneyimini yaşatmaktır.

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0