Modacruz kazancımla, ömürlük bir aşk aldım!

Sevgili Modacruz ekibi, 

Sizlerle sayenizde, başıma gelen en güzel hikayemi paylaşmak istiyorum. 

Yakın zaman da erkek arkadaşım tarafından aldatılmış, işten çıkarılmış, üstüne üstlük kilo almıştım. Banka hesabım can çekişiyordu ancak tatile çıkıp kafamı toplamam şarttı. Bir gün evde oyalanırken, bir an için dolabımda durup duran Designer marka siyah tuvaletim ile göz göze geldim. Bir kere giydin astın beni diye trip atıyordu resmen. Haklıydı.. Onca zaman heyecanla giymeyi beklediğim sırtı bele kadar açık siyah bu tuvaleti ikinci kere giyme planım da eski erkek arkadaşımla beraber suya düşştü. İyi dedim kız, gel seni de Modacruz dolabıma koyayımda başkaları tatsın güzelliğini.

Bu elbiseyi satmak bana bir tatil aldırabilir düşüncesiyle en güzel resimlerimi çekip Modacruz dolabıma yükledim ve bingo ! Üçüncü günün sabahı elbisemin satıldığını bildiren ve harika hissettiren (Modacruz satıcıları bilirler) e-maili aldım. Vakit kaybetmeden kargoladım ki ödeme hesabıma bir an evvel yatsın. Hemen ardından tatil araştırmasına başladım, satış kazancım beni Paris’e götürmek için yeterliydi. 

Paris’te ki ilk günümdü, ve ben o romantik sokaklarda, işten çıkarılmadan önce bir maaş yatırarak aldığım stilettolarım ayağımda, bir elimde croissant, bir elimde harita gezerken, bir anda ayağımın burkulmasıyla yerde buldum kendimi. Gözümü bir açtığımda asfalt burnumda taht kurmuştu. 🙂 Senin neyine kızım dedim, stilettolarla Arnavut kaldırımda yürümek. Asfalttan ayırdığım burnumun ucunde bir el belirdi. Bakımlı, uzun parmaklar, kahverengi bir Rolex.. “Vous allez bien matmazel?” İyiyim canım saol diye geçirdim içimden hışımla doğrulurken. 

Başımı yukarı kaldırmamla ömrümde gördüğüm en güzel gözlerle burun buruna geldim. Bir an için babaannemin o meşhur lafını anımsadım; “Güzel şeyler zamanla muhteşem şeyler bir anda olur yavrum..” Ve benim muhteşem şeyim de düşğüm o an gelmişti başıma… Liseden beri kullanmadığım Fransızcamla bir kaç kelime ettikten sonra, akşamüzeri beraber bir şeyler yemek üzere sözleştik…  

Paristen döneli 3 hafta oluyor, ve yarın o İstanbul’a geliyor. Artık İyi ki aldatılmışım diye düşünüyorum, iyiki kovulmuşum ve iyi ki de Modacruz dolabıma o elbisemi koymuşum. 

Hayatımın aşkıyla tanışmamda emeği geçen siz Modacruz.com sitesine şükranlarımı sunuyorum. Sayenizde kazandığım parayla kendime ömürlük bir aşk aldım !

Sevgiler, Ceren Arseven, İstanbul

Üyelerimizden birinden gelen harika bir Modacruz kadını hikayesi! İhtiyacı olanlara ilham vermesi dileğiyle! 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0