Modacruz Güvencesi Nedir?

image

Yaptığınız her alışverişte Modacruz Güvencesiyle korunursunuz

Modacruz Güvencesi açık ve nettir. Siparişiniz elinize geçmezse, ödemeniz iade edilir. Teslim aldığınız ürün, ilan tanımına uymuyorsa, 3 gün içerisinde bizimle irtibata geçiniz. Beyanınızı doğrulanması ile birlikte iadeniz gerçekleşir.

Sizler alışverişin tadını çıkarırken, Modacruz her alışverişinizi güvence altına alır.

Modacruz Güvencesi nasıl işler?

Çok basit. Modacruz.com üzerinden bir ürün satın aldığınızda, Modacruz, ödemenizi siz ürünü teslim alıp onaylayana kadar bekleterek satıcının hesabına geçirmez. Eğer ürünü teslim aldığınızdan itibaren 3 gün içerisinde sizden bir haber almazsak, ürünü onaylanmış kabul edilir ve ödemeniz satıcının hesabına aktarılır. Bu noktadan sonra iade kabul edilmemektedir.

Teslim almış olduğunuz ürün, site üzerinde gösterilenden ve/veya tanımlanandan açıkça farklı olduğu durumda, en geç 3 gün içerisinde destek ekibimizle [email protected] adresinden irtibata geçmeli ve iade edilmek istenen ürünün iade sebebini belirten fotoğraf ve detaylı bir tanımlamasını paylaşmalısınız. İncelemelerin ardından, beyanınızı doğrulanması halinde, ürünü geri kargolamanız istenir ve para iadeniz gerçekleştirilir.

Modacruz Güvencesi neleri kapsar?

Aşağıdaki durumlardan biriyle karşılaştığınız takdirde, zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçmelisiniz.

  • Hasarlı ürün
  • Yanlış ürün
  • Eksik yollanmış ürünler
  • Replika veya taklit ürünler

Modacruz Güvencesi yalnızca beyanınızın doğrulanabilirliği olan durumları kapsar.

Takas ve Site Dışından Sonlandırılan Satışlar

Takas ve site dışarısından sonlanan satışlar (ödemenin tamamının Modacruz üzerinden geçmediği her türlü durum) Modacruz Güvencesi kapsamında değildir. Bu durumlarda sıkça yaşanan hasarlardan (dolandırıcılık, ürünün yollanmaması, eksik/hatalı/yanlış yollanması gibi) Modacruz hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Alıcının veya satıcının, satışı site dışında görüşerek sonlandırma teklifini kabul ettiğiniz durumda, karşılaşılabilecek tüm problemlerin riskini üstlenmiş olursunuz.

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0