Modacruz Ailesi Genel Kuralları

image

Modacruz Ailesi Genel Kuralları

Dürüstlük, sadakat, saygı ve moda aşkına!

Modacruz olarak ilkemiz siz değerli üyelerimize güven ve saygıya dayalı, sosyal bir alışveriş platformu sunmaktır. Modacruz deneyimini, sizler için özel kılacak olan ve platformumuzu benzerlerinden farklılaştıran da bu ilkedir. Lütfen sizler de Modacruz’un değerli üyeleri olarak güven ve saygının hakim olduğu bu ekosisteme aşağıdaki basit kurallara uyarak bizlere yardımcı olunuz.

Nezaket ve Genel Tutum

Modacruz tüm üyelerin kendilerini rahat ve güvende hissedebilecekleri, modaya gönül vermiş bir çok arkadaş edinebilecekleri, ve bu çerçevede alışveriş yapabilecekleri bir platformdur. İşte tam da bu yüzden site içerisinde yapılan tüm sosyal etkileşimlerin, görüş ayrılığı söz konusu olduğu durumlar da dahil, genel nezaket ve saygı kurallarına uyulması, Modacruz ailesinin tüm mensuplarının huzuru için önem taşır.

Dürüstlük ve Gerçek Kimlik

Lütfen site içerisindeki tüm etkileşimlerinizde kendiniz olunuz. Sahtekarlık ve usülsüzluk kimse tarafından kabul görmeyeceği gibi, bu tarz tutum sahipleri bir süre sonra Modacruz platformundan sınırsız süre için men edilir.

Güvenilirlik ve Sorumluluk

Modacruz’un en iyi özelliklerinden biri de kişiye özel dolap oluşturmak ve bu ürünleri satışa sunmak tamamen ücretsizdir. Herhangi bir ürünü satmak üzere dolabınıza eklerken lütfen olabildiğince dürüst olunuz. Ürünün durumunu ve özelliklerini detaylarıyla açıklamanız, ürününüzü satın alan arkadaşınızın beklentilerinin tamamıyla karşılanmasına ve satış sürecinde bir pürüz çıkmamasına yarayacaktır.

Özen, özendir!

Modacruz sayesinde dolabınızı bir kaç kolay adımda oluşturabilirsiniz. İşte bu yüzden, normalden biraz fazla özenle yaratıcı ve stil sahibi bir vitrin oluşturabilirsiniz. Son olarak, edindiğimiz verilere dayanarak, kapak resiminde gerçek kişiler üzerinde fotoğraflanmış ürünlerin, askı üzerindekilere göre daha hızlı sattığını söyleyelim. Yaratıcı örneklere buradan ulaşabilirsiniz!

Bize Ulaşın

Modacruz ekibi olarak her zaman yardıma ve yeni fikirlerinize hazır ve açık olduğumuzu bilmenizi isteriz. Müşteri memnuniyeti işimizin en hasas ve vazgeçilmez öğesidir. İşte bu yüzden, aldığınız ürünle veya diğer bir üye ilgili tüm sorunlarınız için tereddüt etmeden [email protected] adresinden bize ulaşmanızı bekliyoruz. Unutmayın memnuniyetiniz bizim işimiz.

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0