Mevsim Geçişleri Kurtarıcısı; Trençkot

Küresel ısınma ve ekolojik dengenin bozulmasıyla günden güne beklenmedik hava ısılarıyla karşılaşabiliyoruz. Yağmur yağması bu aylarda her ne kadar soğuk hava algısı yaratsa da geçtiğimiz günlerde dışarda ilkbahar havası vardı. Hal böyle olunca kaz tüyü paltolardan arınıp mevsim geçişleri için en ideal parça olan trençkotları tercih etmek gerekiyor.Aksi halde yetişmekte olduğunuz toplantıya sıcaktan bunalmış perişan bir halde girip tüm gününüzün kötü geçmesi muhtemeldir.

Trençkotlar geçmişten günümüze hep hayatımızdaydı,sonbaharın gelişiyle de en kullanışlı parça haline geliyor.İyi bir trençkotla çabasız şıklık mümkün.Üstelik hem gece kıyafeti , hem eşofman üstüne hem de günlük kıyafetlerle kombin edilebilecek kadar basit!

Peki iyi bir trençkot nerden alınır?  Trençkotla eşleşen İngiliz markası Burberry ‘nin yerinin tartışılmaz olduğu bir gerçek.Aynı amanda belirtmeden geçmemek gerekir ki, trençkotta herzaman bej revaçtadır!

İyi ve ömürlük bir trençkot sahibi olmak istiyorsanız Burberry ilk seçenektir.Ama daha ekonomik ,aynı zamanda da modern görünümü desteklesin derseniz Topshop,Mango,Zara,İpekyol gibi mağazalarda bir sürü alternatif bulabilirsiniz.

Hem kaliteli hem uygun olsun isterseniz, Modacruz dolaplarında binlerce alternatif sizleri bekliyor,hemen tıklayıp Modacruz dolaplarını karıştırmaya başlayın,tarzınıza uygun trençkotu bulup şimdi satın alın!

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0