Kurucu ve CEO’muz Melis Güçtaş’ın Yeni Yıl Mesajı

melis güçtaşSevgili ModaCruz Kadınları, 

 Kabul etmeliyim ki 2016 gibi zor bir seneyi geride bırakmak konusunda herkes gibi ben de son derece hevesliyim. Beklenmedik şekilde kalplerimizi kırık bırakan bu sene ile bir an önce vedalaşarak, yepyeni umutlarla yeni başlangıçlara koşmak istiyorum. Hepimizin buna ihtiyacı olduğunu ve çok daha iyi günleri hakettiğimizi düşünüyorum.

 Bu yıl ülkemizde yaşanan üzücü olaylara ModaCruz ekibi olarak yaklaşımımız, daha da çok çalışmak, sizleri can kulağı ile dinleyerek kendimizi geliştirmek oldu. Biz herşeye rağmen çalışmanın, üretmenin ve asla vazgeçmemenin her türlü zorluğun üstesinden gelmenin tek yolu olduğuna inanıyoruz.

 2016 yılı içerisinde 1 Milyondan fazla ModaCruz kadınıyla kocaman bir aile olduk. 2 Milyon yeni ürüne ev sahipliği yaptık ve en önemlisi, yüzbinlerce kadına fırsat yaratarak hep birlikte kazandık ve kadın paylaşım ekonomisine 90 Milyon TL kazandırdık.

2016 yılı hepimiz için zor olduğu kadar aynı zamanda son derece öğretici bir yıl oldu. Bir kere daha, Biz’in Ben’den çok daha büyük ve anlamlı olduğunun farkına vardık.

 Bu gibi zamanlarda, sevdiklerimizle ve dostlarla paylaşılan keyifli vakitlerin önemini bir kez daha derinden hissettik… Bu yüzden, ModaCruz FORUM‘u kurduk… 

Birlikte konuşmak, öğrenmek, öğretmek, paylaşmak ve eğlenmek için… Ortak yaşamımızı daha anlamlı ve değerli kılmak için.

Bir kez daha, her ihtiyaçta birbirimizin yanında olmanın önemini anladık. Bu nedenle, Canlı Chat hizmetimizi devreye soktuk ve 7/24 sizlerin yanında olmak istedik. 2016 yılında ModaCruz ekibi olarak 105,000 kere desteğinize koştuk.

 Bu sene, mesafelerin birbirimize ulaşmanın önünde engel olamayacağına bir kez daha inandık.  Bu yüzden, 2016’da en uzak coğrafyalardaki kadınlarımıza kadar ulaşabilen, Türkiye’nin en köklü ve yaygın kargo ağı olan PTT Kargo ile anlaşarak ürün gönderim işlemlerinizi kolaylaştırdık.

Ve, bir kez daha… Büyük veya küçük hayallerimize kavuşmanın bizi ne denli mutlu ettiğine ve geleceğe olan inancımızı güçlendirdiğine şahit olduk. Teklif özelliğimizi yayına alarak ModaCruz kadınlarının hayallerindeki ürünlere kolayca sahip olabilmelerinin önünü açtık.  Alışverişlerini daha keyifli hale getirdik. 2016 yılında ModaCruz kadınları, sahip olmak  istedikleri ürünler için toplam 59,232 teklif verdi.

Bu yıl, teknik ve içerik anlamında daha birçok yeniliği sizler için hayata geçirdik. Ekibimizi büyüttük ve güçlendirdik. Elbette, önümüzde birlikte katedeceğimiz ve büyüyeceğimiz uzun bir yolumuz var, bunun bilincindeyiz.

Ben ModaCruz’un yalnızca bir kadının değil, yüzbinlerce kadının girişimi olduğuna inanıyorum ve bundan da gurur duyuyorum.

Kadınlara fırsat yaratma arzusu ile çıktığım bu yolda, benimle beraber yürüyen çok değerli ModaCruz ekibime ve ModaCruz kadınlarına en içten teşekkürü borç bilirim.

Biz de kadınların yaşamına dokunmanın modası hiç geçmez. 2017 yılında da bu öncelikli hedefimiz olacak.

Hepimizden hepinize mutlu ve huzur dolu yepyeni bir yıl diliyorum.

 

ModaCruz Kurucusu & CEO

Melis GÜÇTAŞ

ModaCruz’u incelemek ve keyifli alışveriş yapmak için hemen tıkla!

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir