Markaların Büyüsü

sesude

 

Kendimi bildim bileli ne giyeceğim hakkında fikir sahibiydim. 5 yaşındayken annemle uzlaşamadığımız tek nokta benim istediğimi giymek için diretmemdi. ‘Onunla o uymaz anne’ diye isyan ederdim.. Büyüdükçe moda tutkum iyice keskinleşti. Fikirlerimle giydiklerim bütünleşti..

Güzel Sanatlar Lisesini ilk üçe girerek kazanmam derken fakültede Güzel Sanatlar okumam ve İtalya’daki Moda Master’ ım beni büyüleyen bütün markalarla tasarımlarla buluşturdu. Chanel’in hikayesini dinlerken heyecandan ağlamıştım..

Beymen’in Monobrandlerinin vitrin düzenleme uzmanı olduğumda markalara ve tasarımlara çok yakındım artık..

IMG_0285
Sonrasında Harvey Nichols’ da işim, sevdiğim markaların adeta bir parçası yaptı beni..

Paris’ de Vintage mağazalarını aralıksız gezerken yorgunluktan bayılacaktım ‘Neden Türkiye’de yok’ diye söyleniyordum.. Olanlar ise beni kesmiyordu. Kim bilir kimlerde ne harikalar vardır diye düşünüyordum. En büyük dileğimi sorsanız “görünmez olup gardırop gezmek” derdim.
Modacruz en büyük hayalimi gerçekleştirdi. Görünmez olmadan da gardırop gezebiliyorum:)

Modacruz’ da favorim olan ürünler ve dolap sahibeleri her zaman radarımda:) Sizinle en beğendiklerimi paylaşıyorum:

blog-post

Bazı markaların tasarımları altından daha değerlidir benim için. Özellikle bir de vintage ise; değeri tartışılmaz. Son olarak sizinle Paris’ te favorim olan ikinci el butikleri de paylaşmak isterim: ReciproqueL’Appart by CendrineVintage 77Episode ve Dress Code.

Keyifli Modacruzlar:)

Sesude

 

 

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0