Lüks Marka Günleri: Miu Miu

Modaya güç katan kadın tasarımcı  Miuccia Prada  yaratıcı ve özgür kişiliğinin ürünü olan Miu Miu ’nun tasarımlarını hayatımıza dahil etmek için nedenlerimizi sıralıyoruz:

Miu Miu 1992’de Miuccia Prada’nın hayallerini yansıtabileceği özgür bir alan istemesi ile ortaya çıktı. Marka için kendi takma adı olan ”Miu Miu”yu kullanan Miuccia Prada hafızalarımızda renkli ve neşeli tasarımlarıyla yer ediyor.  Marka çok kısa bir sürede genç ve farklı olmaktan korkmayan kadınlara hitap etmeyi başardı. Avangart  ya da insanların zihnini zorlayıcı her şey Miu Miu vizyonunun bir parçası.

prada-4

Miu Miu, birçok kişiye göre Prada’nın alt markası veya küçük kız kardeşi gibi algılansa da kurulduğundan beri  birçok lüks markayla ve hatta Prada’yla bile rekabet eder hale geldi. Bu markanın ayrıca sokak trendlerinin de belirleyicisi olduğunu biliyor muydun?

71IzJjkeZrL._UL1500_

Markanın özgür ruhlu tasarımları birçok ünlü yıldızın ilk tercihi. Özellikle sokak stillerinde güneş gözlüklerini sıklıkla görebilirsin!

enpetitcomite-rosie-huntington-whiteley-01

Bizi her zaman şaşırtmayı başaran markanın geçtiğimiz aylarda gerçekleşen 2017 ilkbahar yaz defilesi yine çok farklı ve renkliydi! Miuccia Prada’nın yaratıcılık limitlerini zorladığı yeni koleksiyona bayıldık.

Miu Miu’nun çok yönlü tarzını hayatının her anına adapte edebilirsin!

Festival=rahatlık! Tercih edeceğin Miu Miu çanta ile özgürlüğü yakala. Festivallerde güneşten korunmak için gözlük ise olmazsa olmazımız.

miumiu_festivalstili

Özel bir randevunda rahat aynı zamanda göz alıcı olmak istiyorsan küçük bir  çanta aradığın parça olacak. Gözlük ve bileklik ile de görünümünü zenginleştirebilirsin.

miumiu_ozelgunler (1)

Bu markada orijinallik kontrolü hizmetimizden yararlanabileceğini hatırlamak isteriz.

Miu Miu fırsatlarını hemen keşfet!

 

orijinallik02-3

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir