Lüks Marka Günleri: Chanel

Kadınlara sadece kıyafet değil, yeni bir yaşam tarzı sunan Chanel’ i yakından tanımanın heyecanına seni de davet ediyoruz:

Macerasına küçük bir şapka atölyesiyle başlayan Chanel, markasını dev bir moda imparatorluğu haline getirdi. Biz kadınları sıkıcı, rahatsız korselerden kurtaran ve erkeklerin dolabındaki parçaları hayatımıza getiren tasarımcının yalınlık üzerine kurulmuş moda anlayışı onu en ikonik markalardan biri haline getirdi.

 

Coco Chanel  tüvit takımları, ikonik Chanel No.5 parfümü ve tabii ki 2.55 çanta modeliyle yıllardır tüm dünyada kadınların sahip olmak istediği parçaları yarattı!

Chanel 2.55’in hikayesinde romantik bir hava vardır. 1955 yılında Şubat ayında piyasaya çıkan 2.55 adını çıktığı ay ve yıldan almıştır. Ön kapağın iç kısmındaki fermuarlı bölme, aşk mektuplarını sakladığı gözdür.

paris-street4-09_153145871763

Günümüze geldiğimizde Chanel’in makyaj koleksiyonlarının da biz kadınlar için birer arzu nesnesi olduğunu söylemek mümkün!

Chanel’e en tutkun kadınlardan biri de şüphesiz ki Marilyn Monroe idi. ”Yatarken ne giyiyorsunuz” sorusuna verdiği ”Sadece birkaç damla Chanel No:5” cevabı bize aslında çok şey anlatıyor! No:5 yıllardır en ikonik parfüm ünvanını kimseye kaptırmıyor.

Chanel

Chanel’in 2017 ilkbahar yaz defilesinde favorimiz modası hiç geçmeyen etek ceket takımları! Chanel tasarımları, Karl Lagerfeld’ in modern yorumlarıyla bizi kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

Günlük hayatında kombinine eklediğin her Chanel parça ile stilini bir üst seviyeye taşıyabilirsin.

Sade ama rahat stilinde  çantan kombininin yıldızı olacak. Takısız bir kombin düşünemiyoruz! Modası hiç geçmeyen Chanel küpeye ne dersin?

chanel_gunlukstil

Detaylarla akıllarda iz bırakmak için  klasik bir Chanel çanta ve ayakkabı yeter de artar! No:5 parfüm ile de kokunla akıllarda iz bırakacağına eminiz.

chanel_gecestili

Chanel’in kusursuz kalitedeki tasarımlarını ModaCruz dolaplarında keşfederken orijinallik konusunda bir endişen olursa her zaman yanındayız, alışverişini orijinallik kontrolü hizmetimiz ile gerçekleştirebilirsin.

 

Bugünün güzel haberi Chanel’de  %12 indirim seni bekliyor, hemen keşfet!

Chanel

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir