Leopar ile Enerjini Dışarı Yansıt

Leopar belki de trendlerin en zamansız olanı! Hemen hemen her sezon tasarımcıların koleksiyonlarında ve mağazalarda görebiliyoruz. Bu desen 2017/2018 kış sezonunda da oldukça popüler olacak. Bu sezon her parçayı leopar desenli olarak bulmak mümkünken, en beğendiğimiz parçaları ve onları nasıl kombinleyebileceğini seninle paylaşmasak olmazdı 🙂

Dolabına hala leopar palto eklemedin mi? Eklemediysen bile bu kış tam zamanı! Bu desen en günlük kombinini bile bir üst seviyeye taşıyacak. Kotlarla harika durduğu gibi, gece kıyafetleriyle bile uyum sağlıyor.

s

Paltolar için tıkla!

Sen de bu deseni biraz abartılı ve feminen bulanlardan olabilirsin. Fakat bu desen bu sezon bu algıyı yıkmaya oldukça kararlı gözüküyor. Sade bir şekilde kombinleyerek görünümünü dengeleyebilirsin. Etekler oldukça göz alıcı.

58fc361c44ed5376357c812f192f1af5

Etekler için tıkla!

Moda haftalarındaki kombinlerde bu desene sıklıkla rastladık. Şüphesiz en sevdiğimiz görünüm de bu oldu! Beyaz ayakkabılarla kombinlemek biraz cesaret işi olsa da sezon trendlerini birleştirip denememen için hiçbir sebep yok.

gettyimages-632643828

Pantolonlar için tıkla!

Stiletto kadınlar için ne kadar vazgeçilmezse leopar desenli stilettoların da bizim için başka bir yeri var. Çoğu zaman kullanmaya cesaret edilemese de, kullandığın zaman stilinin yıldız parçası olacak. Christian Louboutin stilettolar kırmızı tabanıyla da bu desene başka bir boyut kazandırıyor!

b896e1f1df0a30e6471bc39531fd8b1e--walking-tall-animal-prints

Stilettolar için tıkla!

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir