Kurucumuz Melis Güçtaş’ın Size Mesajı Var!

Sevgili Modacruz’cular,mailing_yilbasi_09

Öncelikle hızla büyüyen Modacruz ailemizin bir parçası olduğunuz için ben ve ekibim adına
teşekkür ederim.

Modacruz’da başarılı bir yılın daha sonuna yaklaşırken, geçen zamanda  ekip olarak neler yaptığımızı siz değerli kullanıcılarımızla paylaşmak isterim.

2015 yılı boyunca sizlerin katkılarıyla büyümemizi sürdürmeye devam ettik;

  •  Yıl boyunca Modacruz üzerinden satılmak üzere 1 Milyon adet ürün yüklendi.
  •  2015 yılı içerisinde 300.000 yeni Modacruz kadını aramıza katıldı.
  •  Yıl başında 6 kişi olan Modacruz ekibimiz bu gün 30 kişilik kocaman bir aile.

Rakamsal büyümemizin yanı sıra web sitemiz ve uygulamalarımızın hem arayüzlerini hem de arka tarafta çalışan teknolojilerini yeniledik. Her değişim ve gelişim sürecinde olduğu gibi yaşadığımız bir takım sancıları istemeden de olsa siz değerli Modacruz kadınlarına hissettirdik, anlayışınız için teşekkür ederiz; tek amacımızın sizlere mümkün olan en iyi Modacruz deneyimini yaşatmak olduğunu tekrar etmek isterim.

2015 yılı boyunca müşteri destek & problem çözümlemeden envanter kalitemizi arttırmaya kadar bir çok konuda özellikle operasyon ekibimiz çalışmalar yaptı. Yıl içerisinde, Destek ekibimize ulaşan 18,047 kullanıcımızın soru ve sorunlarını çözüme kavuşturarak, tekrarlanmaması adına gerekli aksiyonları uygulamaya aldık.

Bu yıl Modacruz annelerini de unutmadık. Sizlerden gelen yoğun istek üzerine, bebeklerin ihtiyaç duyduğu veya artık ihtiyaç duymadıkları tüm ürünlerin listelenip, satın alınabileceği bebecruz.com’u  mobil uygulamasıyla birlikte yayına aldık.

Modacruz’un yeni yılda da kadınlar arası paylaşım ekonomisini desteklerken, tüm harcama kararlarımızı ve tüketim alışkanlıklarımızı yeniden değerlendirmeyi ve ikinci el moda konusunda Türk kadınlarını daha da duyarlı hale getirmesini temenni ediyorum.

Ben ve ekibim, 2016’da da sizlere mümkün olan en iyi deneyimi yaşatma konusunda çalışacağız.

Hepinize sağlık, mutluluk, huzur ve barışın hakim olduğu bir yıl diler, Modacruz ailesi adına yılın son indirimini duyurmaktan mutluluk duyarım.

Sevgilerimle

Melis Güçtaş

mailing_yilbasi_15

mailing_yilbasi_18

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir