Kozmetik Dünyasının En Çok Satan Ürünleri

Söz konusu kozmetik olduğunda kişisel tercihler ön plana çıksa da bazı ürünler var ki tüm kadınları ortak bir noktada buluşturuyor. Onlar tüm dünyada best seller olmuş ürünler. Markaların ikonikleşmiş ürünlerini keşfetmek için yazımızı okumaya devam et!

Mac Russian Red Ruj

Mac Russian Red için kırmızı rujların kraliçesi diyebiliriz! Çıktığı günden bu yana tahtını başkasına kaptırmadı. Tek bir kırmızı rujum olsun diyenlerdensen her ten rengine yakışan bu ruju koleksiyonuna mutlaka eklemeni öneririz.

_100175466

Nars Orgasm Allık

Hem ismiyle hem de rengiyle ikonikleşmiş allıklardan Nars Orgasm dünyada en çok satan allık. Araştırmaya göre her saniyede 2 adet Orgasm satılıyor! Bu kadar popüler olmasının sebebi hem pembe hem şeftali tonlarında olması ve içindeki ışıltılarda yüze anında canlılık getirmesi.

0607845040132

Chanel No.5 Parfüm

Chanel No.5 şüphesiz ki dünyadaki en ünlü parfüm. Kimine göre ağır bir koku olsa da bu kokudan vazgeçemeyen ve akıllarda iz bırakan kadınların sayısı bir hayli fazla! Marilyn Monroe’nun bu parfüm için söylediği sözü de unutmamak gerekiyor: “Yatarken sadece birkaç damla No. 5 giyiyorum.”

Parfum-Chanel-Numéro-51

Estée Lauder Double Wear Fondöten

Kapatıcılık özelliğinin yüksek olması ve buna rağmen doğal duruşuyla Double Wear Fonföten göz bebeğimiz! Dünyada her 8 dakikada 1 adet Double Wear satıldığını biliyor muydun?

s1465327-main-Lhero

Yves Saint Laurent Touche Eclat Aydınlatıcı

Karşında makyaj dünyasının en kült kozmetik ürünlerinden biri! Yüzünde ön plana çıkarmak istediğin yerlerde kullanacağın bu ürün aynı zamanda göz altında bir sorun yoksa kapatıcı görevi de görüyor.

3365440007017_1_touche-eclat_Alt1

ModaCruz Güzellik Editörü

Ece GÜÇEL

 

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir