Yeni Yılda Kendini Yenile

2017’yi geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Peki bu yıl senin için nasıl geçti? 2017’nin başında kendine koyduğun hedefleri gerçekleştirebildin mi? Seni mutlu edecek şeyleri daha fazla yapabildin mi? Yeni yıl demek yeni umutlar yeni hedefler demek! 🙂 2018’de kendini yenilemeni öneriyoruz ve ipuçlarımızı seninle paylaşıyoruz.

Saç Stilini Yenile

Yeni yıla saçlarını da yenileyerek başla. Uzun zamandır istediğin o saçı kestirmenin ve stiline yeni bir dokunuş katmanın tam zamanı. Özellikle lob saç kesimi bu kadar popülerken bir şans ver deriz 🙂

 

wunderbar-how-to-style-long-bob-messy-5049

Saç bakım ürünleri için tıkla!

Bakım Zamanı!

Bu yıl kendine düzenli olarak cilt bakımı yapmaya söz ver. Akşam mutlaka makyajını çıkararak uyu ve haftada 1 maske uygula. Her hafta kendine ev yapımı cilt bakım maskesi yapmaya ne dersin? Kısacası bu yıl cilt bakımını ihmal etme, cildin sana teşekkür edecek.

t0722preen-chryssa_feat5_2

Maskeler için tıkla!

Dolap Detoksu

Kullanmadığın fazlalıklardan kurtulma zamanı! Uzun zamandır elinin gitmediği o çantayı satarak hem yeni sahibini mutlu edersin hem de dolabını kullanmadığın eşyalardan arındırırsın. Kullanmadığın parçaları satarak kazanç sağlamanın keyfi de başka bir yanı 🙂

gettingDressedWith_KatieJames_08

Evinde Yenilikler Yap

Çok büyük paralar harcamadan, küçük dokunuşlarla evinde büyük farklılıklar yaratabilirsin. Sprey boya bu işler için ideal. Artık rengini beğenmediğin, enerjini aşağıya çeken parçaları canlı bir renge boyayabilirsin. Bu küçük dokunuşlarla kendini yenilenmiş hissedeceksin.

7

Sağlıklı Beslen

Unutma akıllı kafa sağlıklı vücutta bulunur 🙂 Yeni yıla girerken kötü beslenme alışkanlıklarını geride bırakmaya ne dersin? Vücudundaki değişime şahit olduğunda iyi ki yapmışım diyeceksin! Sabahları kahvaltı alışkanlığı edin, ofiste biraz atıştırırım diye düşünme. Beslenmene zaman ayır ve öğün atlama.

cach-cham-soc-da-buoi-toi-do-ngot-1

Spor Yap

Bu yıl kendine spor için zaman yarat. Yoğun tempoda çalışıyorsan bile haftada en az 3 gün birer saat yürüyüş yapmaya özem göster. Özellikle ofis ortamında çalışıyorsan sağlığın için harekete çok ihtiyacın var. Unutma yenilenmenin ve dolayısıyla mutluluğun ilk adımı sağlıklı olmak.

dash-of-darling-lululemon

Spor taytları için tıkla!

Kendine Zaman Ayır

Bu yıl sevdiğin şeyleri daha çok yap; sinemaya git, arkadaşlarınla zaman geçir, kitap oku, yeni bir hobi edin, uzun zamandır ertelediğin şeylere zaman ayır. Unutma kendini yenilemek tamamen senin elinde! 🙂

cropped-87ac94a44334dc618820495af5b57a63-business-attire-business-casual

 

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir