Kışın Şort Giymenin Yolları

Yaz aylarında olduğu gibi kışın da şort giymenin binbir çeşit yolu var. Peki bunlar neler mi? İlham verecek birkaç kombin önerisine göz atalım;

Kot şortlar sadece yazlık olarak değil kışın da rahatlıkla kullanılabilir.Üstelik mavi bile! Opak çorap üzerine giyebileceğiniz bej tonlarında bir trençkotla kombinleyebilirsiniz.

Kışın açık renklere alışkın değilseniz, siyah şortla siyah opak çorap kuralından şaşmayın, hem kendinizi rahat hissedecek hem de sade ve tartışılmaz bir şıklığa sahip olacaksınız. Aynı zamanda daha ince ve uzun bir görünüm elde edeceğinizi de unutmamak lazım . Kombini tamamlamak için altına ister kısa deri bot, ister diz üstüne kadar devam eden bir çizme seçenebilirsiniz ya da daha spor bir görünüm katmak için kar botlarını deneyebilirsiniz.

Yün şortların altında etkileyici bir görünüm elde etmek için ise desenli çorapları tercih edin, altına giyebileceğiniz camel tonlarında kısa ya da uzun süet bir bot gri ve kahve tonlarda şort ve çorabınızın kurtarıcısı olabilir!

Spor görünümden uzaklaşıp şortunuzu ofis stilinize adapte etmek isterseniz, tüvit şortların üstüne giyeceğiniz bir ceket ile hem klasik hem şık görüneceksiniz. Üstelik tüvit kumaşlar soğuktan korunmanıza yardımcı olacaktır.

Son olarak deri trendinin yeniden moda olduğunu ve kolay kolay modasının geçmeyeceğini belirtmek gerekir. Henüz bir tane edinmediyseniz Modacruz “deri trendleri” partisine göz atıp ilham alabilirsiniz.
http://bit.ly/ModacruzParti

Deri şortlarınızı siyah opak ya da ince bir çorapla kombinleyebilirsiniz. Şortun verdiği spor görüntüyü değiştirmek isterseniz üzerinize bir blazer ceket alarak stilinizi zenginleştirebilirsiniz. Kombininizi bir stilletto ya da platform ayakkabıyla tamamlayabilirsiniz

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0