Jean Tasarımlar ile Daima Stil Sahibi!

Trend listelerindeki her bir trend, kadınların farklı ruh hallerini temsil ediyor. Masum, feminen, iddialı, sportif… Bu trend listesinde üst sıralarda daime kendine yer edinen jean ise hem sportif, hem iddialı hem de casual ruhu ile yeni sezonda yine sınır tanımıyor!

İddialı parçaların dikkatleri üzerine çektiği bugünlerde, jean’lerden asla vazgeçemiyoruz. Masum, karizmatik, romantik ya da seksi… Tüm durumlara uyum sağlayan ve kolaya kaçabildiğimiz neredeyse tek parça! Sokak modasının vazgeçilmezi olarak hayatımızda büyük yer edinen tüm jean parçaları artık en büyük moda evlerinin podyumlarında bile görür olduk. Ceket, pantolon hatta üst gruplarına bile sıçrama yapan jean, modern bir silüet yaratmaya devam ediyor.

İkinci el kot ceket fırsatları için tıklayın!

Tüm jean fırsatları için tıklayın!

modacruz jean

Tasarımcıların da her daim radarında olan bu parçaları isterseniz günlük yaşamınızda ya da gece özel bir davete katılırken bile kolayca kombinleyebilmeniz mümkün. Üzerine geçireceğiniz şık bir blazer ile bir davete katılabilir ya da basic bir tişört ile tüm gün sokaklarda gezebilirsiniz.

İkinci el tişört fırsatları için tıklayın!

İkinci el blazer fırsatları için tıklayın!

modacruz jean 3

Odak Noktası

Şu sıralar sadece jean’i tek bir parça halinde kullanmanız yetmiyor. Onu sezonun diğer trendleri ile de tamamlarsanız, sokakların yeni moda ikonu seçilebilirsiniz. Gece bir yere giderken altına muhteşem bir stiletto sizin için yeterli olacaktır. Bu stiletto’lar teninizin rengine yakın bir ton olursa boyunuzu uzun da gösterebilirsiniz. Bu tarz minik ipuçları ile stilinizi daha fazla ön plana çıkarın.

İkinci el stiletto fırsatları için tıklayın!

modacruz jean stiletto

Maskülen bir görünüm istiyor ve kendinizi o şekilde daha rahat hissediyorsanız, seçiminizi gömleklerden yana yapabilirsiniz. Yüksek yakalı gömlekler sizi maskülen gösterirken aynı zamanda iddialı görünmenizi de sağlar. Gece çıkarken ise bu gömleklerin düğmelerini açıp boynunuza gösterişli bir kolye takarsanız, tüm spot ışıkları bir anda size dönecektir.

İkinci el gömlek fırsatları için tıklayın!

İkinci el kolye fırsatları için tıklayın!

modacruz jean kolye

Her sezon yeniden yazılan bazı kurallar olsa da, jean trendi hiç bir zaman eskimeyecektir. Yatırımlarınızı jean tasarımlara yaparken sakın korkuya kapılmayın, zira sizi birçok yerde ve zamanda kurtaracaktır. Farklı kullanım alanları ile bu parçalar size birçok alternatif sunuyor.

Modacruz Moda Editörü
Yeliz GÜLTEKİN

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir